Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Kurbada» hokejisti sākuši gatavoties jaunajai sezonai

FOTO: HK Kurbads

Pirmdien, 1. augustā, Vidzemes ledus hallē Latvijas vicečempioni hokejā HK «Kurbads» sāka gatavošanos jaunajai Latvijas virslīgas sezonai, par mērķi izvirzot Latvijas čempionu titula izcīnīšanu.

Hokeja kluba «Kurbads» vadība starpsezonā ir aktīvi pastrādājusi un panākusi vienošanos ar vairākiem Latvijā labi zināmiem hokejistiem. Sastāvam pievienojušies Bruno Zabis, pērnā Latvijas čempionāta vērtīgākais spēlētājs, Latvijā no Slovākijas atgriezies Mārtiņš Gipters, tāpat no Anglijas otrās līgas kluba pievienojies kādreizējais Latvijas izlases vārtsargs Mārtiņš Raitums. No principiālajiem sāncenšiem HK «Mogo» pievienojies Edgars Lipsbergs, bet no HK «Zemgale» pārnākuši Sandis Zolmanis un Matīss Gelažis. Uz pārbaudes laiku komandai pievienojies Miks Komuls.

Par hokeja kluba galveno treneri nozīmēts Rodrigo Laviņš, kurš ir apņēmības pilns sasniegt vadības izvirzīto mērķi: «Darbu uz ledus iesāksim pakāpeniski, pamazām palielinot slodzes. Uzskatu, ka šobrīd ir sapulcināts visu laiku spēcīgākais «Kurbada» sastāvs, tāpēc rezultāts būs atkarīgs no mums visiem - gan mana darba, gan komandas!»

Komanda uz ledus trenēsies katru darbdienas rītu, papildus veicot darbu trenažieru zālē. Augusta vidū un beigās paredzētas vairākas pārbaudes spēles gan ar vietējiem klubiem, gan, iespējams, ar kādu ārvalstu vienību.

Latvijas hokeja čempionāta virslīgā 2016./2017. gada sezonai provizoriskos pieteikumus bija iesniegušas sešas komandas, bet galīgais vienību skaits būs precīzi zināms augusta vidū.

HK «Kurbads» sastāvs 2016./2017. gada sezonā

Vārtsargi: Mārtiņš Raitums, Uldis Čalpa, Guntars Reiss.

Aizsargi: Toms Bluks, Renārs Valters, Mārtiņš Gipters, Edmunds Kniksts, Hārdijs Parādnieks, Matīss Gelažis, Pauls Zvirbulis, Krišs Grundmanis.

Uzbrucēji: Toms Hartmanis, Juris Štāls, Aleksandrs Macijevskis, Edgars Lipsbergs, Bruno Zabis, Sandis Zolmanis, Jānis Straupe, Dāvis Straupe, Mārcis Zembergs, Toms Zeltiņš, Rihards Remiņš, Artjoms Ogorodņikovs.

Uz augšu
Back