Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Aicina riteņbraucējus piedalīties Latvijas Velo svētkos Olainē

TVNET
Aicina riteņbraucējus piedalīties Latvijas Velo svētkos Olainē
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Nākammēnes, 21. augustā, jau otro gadu pēc kārtas Olainē norisināsies vērienīgie Latvijas Velo svētki, kuros tiek aicināts piedalīties ikviens profesionālais riteņbraucējs un riteņbraukšanas entuziasts. Sacensību dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja izvēlēties kādu no piecām aizraujošām distancēm, kas piemērotas ne tikai šosejas, bet arī MTB kalnu riteņbraucējiem, kā arī ģimenēm un bērniem. Paralēli sacensībām Velo svētku dalībnieki varēs baudīt arī plašu izklaides programmu, pavadot svētdienu pozitīvi uzlādējošā gaisotnē.

Velo svētki Olainē ir vienas no nedaudzajām riteņbraukšanas sacensībām Latvijā, kas piedāvā kvalitatīvas distances gan MTB, gan šosejas riteņbraukšanā viena maratona ietvaros. Arī šogad šis būs īpaši krāšņs pasākums, kas vienos dažāda vecuma un kvalifikācijas riteņbraukšanas profesionāļus un entuziastus ar mērķi popularizēt riteņbraukšanas sportu Latvijā, veicināt iedzīvotāju iesaistīšanos aktīvās sporta nodarbībās, paaugstināt Latvijas riteņbraucēju meistarības līmeni, veicināt ģimeņu vienošanos kopīgās fiziskās aktivitātēs brīvā dabā, kā arī atbalstīt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu.

Andris Bergs, Olaines novada domes priekšsēdētājs: «Mēs esam lepni, ka jau otro gadu varam uzņemt ievērojamu skaitu riteņbraucēju no visas Latvijas. Pašvaldība cenšas nodrošināt iedzīvotājiem daudzveidīgas un veselīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas, īpaši attīstot sporta infrastruktūru. Latvijas Velo svētki Olainē ir lieliska iespēja apliecināt sevi sportā, gūt interesantu pieredzi, pavadīt laiku kopā ar ģimeni, ka arī pārliecināties, ka Olaine ir mūsdienīga, aktīva, veselīga un draudzīga pilsēta.»

Ikviens interesents ir aicināts pieteikt savu dalību sekojošās distancēs:

Sporta šosejas distancē (100km) dalībnieki veiks vienu apli pa šoseju Rīga – Jelgava, turpceļā caurbraucot Jelgavas pilsētu, bet atpakaļceļā – Mārupi, Tautas šosejas distances (45km) trasi veidos aplis no Olaines pa veco Jelgavas šoseju līdz Mārupei un atpakaļ uz Olaini pa šoseju Babīte – Salaspils, MTB distance (42km) pretēji šosejas distancēm vedīs pa mežu un lauku ceļiem un būs izaicinājums pat pieredzes bagātākajiem kalnu riteņbraucējiem, Ģimeņu distances (6km) parāde nesteidzīgi vedīs caur Olaines pilsētu un priecēs vietējos atbalstītājus, savukārt Bērnu brauciens (0,5-1km) ļaus arī pašiem mazākajiem svētku dalībniekiem izjust sacensību garšu.

Paralēli velomaratonam pasākuma norises vietā apmeklētājus visas dienas garumā sagaida arī dažādas aizraujošas izklaides aktivitātes - atraktīvi pasākuma vadītāji un DJ, degustācijas, konkursi un balvas no sponsoriem, piepūšamās atrakcijas un radošās darbnīcas bērniem, izbraukumu tirdzniecības stendi un virkne citu aizraujošu piedāvājumu kā lieliem, tā arī maziem.

Reģistrācija Latvijas Velo svētkiem Olainē mājas lapā www.maratoni.lv turpināsies līdz 17. augustam. Reģistrējoties iepriekš līdz 31. jūlijam, dalības maksa Sporta, Tautas un MTB distancēs – 17 EUR, Ģimeņu distancē – 6 EUR, bet dalība Bērnu distancē ir bez maksas. No 1. augusta dalības maksa Sporta, Tautas, MTB distancēm būs 20 EUR, Ģimeņu distancei – 7 EUR, savukārt dalība Bērnu distancē saglabāsies bez maksas. Sacensību dienā dalības maksa pieaugs.

Latvijas Velo svētkus Olainē organizē sporta pasākumu aģentūra «Alpha Baltic Sport» sadarbībā ar Olaines novada pašvaldību un Latvijas Riteņbraukšanas federāciju. Pasākumu un sportiski aktīvu dzīvesveidu atbalsta a/s «Olainfarm». Kopējais sacensību naudas balvu fonds pārsniedz 3000 EUR.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu