«Livonia» un «Eži» noslēdz regbija Virslīgas pirmo apli pirmajās divās vietās

«Garkalne/Livonia» ar 16:10 pretinieku laukumā Juglā trešdien pamatīgā lietū uzvarēja LMT/«Ežus», un abas komandas pēc šīs spēles uzreiz nobīdīja uz trešo vietu Latvijas regbija Virslīgas līderus līderus «Miesnieki/Ķekava».

«Livonia» komanda izdarīja tikai divus piezemējumus un nenopelnīja bonusa punktu, turpretī «Ežiem» zaudējums ar sešiem punktiem deva vienu bonusa punktu.

Pirmā punktus guva «Livonia» ar soda sitienu, taču «Eži» guva piezemējumu ar realizāciju un pārņēma vadību, un ar 7:3 viņu labā noslēdzās pirmais puslaiks. Otrajā vispirms «Livonia» izdarīja piezemējumu atgūstot vadību, ko vēlreiz atņēma «Eži» panākot 10:8. Spēles izskaņā viesi vēl guva piezemējumu un iesita sodu.

«Lietū spēlēt bija grūti, taču puiši nospēlēja neslikti, ja ņem vērā to, ka liels darbs treniņos nesanāca, jo liela daļa spēlētāju startēja regbijā 7, un klasdikā treniņu bija maz. Arī tagad būs pārejas periods uz regbiju 7,» sacīja «Garkalne/Livonia» galvenais treneris Toms Zibolis. «Ļoti labi nocīnījās mūsu aizsardzības līnija. Mūsu cīņas spēlētāji varēja raut pretinieku līniju. Esmu apmierināts ar otro puslaiku un disciplīnu.»

«Lietus abām komandām bija vienāds. Par savu komandu varu sacīt, ka cīnījāmies. Varbūt pretiniekiem vairāk paveicās. Spēlē nekāda lielā rezultāta starpība nebija. Vēl redzēsim, kas būs otrajā aplī,» teica LMT/«Eži» galvenais treneris Juris Straume.

Noslēdzot pirmo apli, kad katra komanda nospēlējusi četras spēles, «Garkalne/Livonia» ir 14, LMT/«Eži» – 12, «Miesnieki/Ķekava» 11, «Ovāls/Jūrmala» – 8 un «Fēnikss» - 6 punkti.

Jau sestdien, 18. jūnijā Rūjienā notiks otrā apļa pirmā spēle, kurā «Fēnikss» uzņems «Miesnieki/Ķekava».

Latvijas čempionāta spēle Virslīgā
Jugla, trešdiena, 15. jūnijs, plkst. 19.30
LMT/Eži – Garkalne/Livonia 10:16 (7:3)

LMT/Eži. Piezemējumi: Aldis Juris Ivanovs. Realizācija un soda sitiens: Mareks Dravnieks.

Garkalne/Livonia. Piezemējumi: Ainārs Bērziņš, Kaspars Uķis. Realizācija: Kristaps Bērziņš (2)

Dzeltenā kartīte: Mārtiņš Bokišs (LMT/Eži)

Tiesnesis: Kārlis Sarkans