Rīgas «Dinamo» arī ceturto reizi atzīst «Jokerit» pārākumu

Zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē pirmdien piedzīvoja Rīgas «Dinamo» komanda, kas ar 1:3 izbraukumā ceturto reizi šajā sezonā piekāpās Helsinku «Jokerit» vienībai no Somijas.

Vienīgos «Dinamo» vārtus pirmajā trešdaļā guva Gunārs Skvorcovs. Viņš sekmīgi nospēlēja vārtu priekšā minūti un 20 sekundes pēc tam, kad mājinieki atklāja rezultātu realizējot skaitlisko vairākumu jau mača otrajā minūtē.

«Dinamo» vārtus sargāja Jakubs Sedlāčeks. Rīdzinieki piedzīvoja 17. zaudējumu līdzšinējās sezonas 20 spēlēs viesos.

Mājiniekiem lielisku spēli aizvadīja līgas labākais vārtu guvējs amerikānis Stīvs Mozess, kurš jau pirmajā trešdaļā guva abus vārtus palielinot to kopējo skaitu līdz 28. Mozess izdarīja arī rezultatīvu piespēli Linusam Ūmarkam, kurs otrajā periodā panāca 3:1.

Spēles izskaņā viesi nespēja izmantot 2+2 minūšu skaitlisko vairākumu.

Rīgas «Dinamo» - Helsinku «Jokerit» 1:3 (1:2, 0:1, 0:0)

Vārtu guvēji: 1:0 Stīvs Mozess (Ūmarks) (1:26, vair.), 1:1 Gunārs Skvorcovs (Bičevskis) (2:46), 2:1 Stīvs Mozess (Lajunens, Ūmarks) (17:44), 3:1 Linuss Ūmarks (Mozess) (24:25, vair.).

Metieni: 22 - 19

Soda minūtes: 8 - 14

Abām komandām vēl atlikusi piektā savstarpējā spēle, kas 7. janvārī notiks Rīgā.

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs spēlei ar «Jokerit»

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks (Džefs Delorjē);

Aizsargi: Krišjānis Rēdlihs, Kristaps Sotnieks, Oskars Cibuļskis, Čejs Genovejs, Milans Jurčina un Aleksandrs Jerofejevs;

Uzbrucēji: Lauris Dārziņš, Miķelis Rēdlihs, Linuss Videls, Kails Vilsons, Miks Indrašis, Andris Džeriņš, Gints Meija, Mārtiņš Cipulis, Gunārs Skvorcovs, Kaspars Saulietis, Broks Troters, Māris Bičevskis un Nikolajs Jeļisejevs.

«Dinamo» turnīra tabulā Rietumu konferencē joprojām ieņem priekšpēdējo - 13. vietu ar 46 punktiem 40 mačos. No labāko astotnieka, kas pēc regulārā čempionāta beigām iekļūs izslēgšanas spēlēs, rīdzinieki atpaliek par desmit punktiem.

Rīdziniekiem nākamā spēle būs savā laukumā, kad trešdien «Arēnā Rīga» viesosies KHL līderi Maskavas CSKA. Savukārt līdz gadu mijai sekos vēl divas spēles viesos - 27. decembrī Minskā pret turienes «Dinamo» un 29. decembrī Mitiščos pret Maskavas apgabala «Atlant».