«Kurbads» un «Mogo» hokejisti tiek pie sausām uzvarām

HK «Kurbads» un HK «Mogo» hokejisti trešdien tika pie sausajām uzvarām Latvijas čempionāta (LČ) virslīgas spēlēs.

«Kurbads» ar 2:0 uzvarēja HK «Zemgale»/LLU. Vārtus guva Toms Bluks un Hārdijs Parādnieks.

Ar 40 punktiem pēc 17 spēlēm HK «Kurbads» ir līderi, turnīra tabulā par trim punktiem apsteidzot HK «Mogo», kas ar 9:0 sagrāva «Ogre/Sāga 97» komandu.

Jau spēles otrajā minūtē «Mogo» aizsargs Jānis Brakšs izvirzīja savu komandu vadībā. Pirmajā trešdaļā «Ogre/Sāga 97» vārtsargu Gļebu Suvorovu pārspēja arī Ronalds Cinks un Aldis Āboliņš, un pirmajā pārtraukumā rīdzinieki devās ar trīs vārtu pārsvaru.

Otrajā trešdaļā tika gūti tikai vieni vārti, kad rezultatīvs metiens izdevās «Mogo» uzbrucējam Aleksandram Kerčam.

Trešajā periodā Aleksandrs Baburins, Ronalds Cinks, Sergejs Durdins, Aleksandrs Kerčs un Jānis Brakšs «Ogre/Sāga 97» vārtos iemeta vēl 5 ripas, un «Mogo» ar 9:0 svinēja savu pārliecinošāko uzvaru Latvijas čempionātā šosezon.

Renārs Kazanovs jau trešo reizi atstāja savus vārtus sausā.

Trešo vietu Latvijas čempionāta turnīra tabulas kopvērtējumā ar 36 punktiem 16 spēlēs ieņem HK «Liepāja».