Daugaviņam piespēle uzvarā pret "Lightning"

Ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta pirmdienas spēlē izcēlās Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, bet viņa pārstāvētā komanda Otavas "Senators" ar 4:2 savā laukumā apspēlēja Tampabejas "Lightning" hokejistus.

Latvijas uzbrucējs otrās trešdaļas 17. minūtē asistēja Zekam Smitam, kurš tobrīd panāca neizšķirtu - 1:1.

Daugaviņš uz laukuma pavadīja 17 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā izdarīja piecus metienus pa vārtiem un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības lietderības koeficientu +1.

Šīs sezonas 18 NHL spēlēs Daugaviņš guvis trīs vārtus, izdarījis četras piespēles un nopelnījis pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Uzvarētājiem divus vārtus šajā spēlē guva Smits, bet pa reizei precīzi bija Niks Foliņjo un Daniels Alfredsons. Savukārt "Lightning" komandā vārtus guva Martins Senluī un Bruno Žervais.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā pēc šīs spēles "Senators" ar 29 punktiem 27 mačos pakāpās uz astoto vietu.