Sprukta zibensvārti Edmontonā

Ar gūtiem vārtiem Nacionālās hokeja līgas pirmssezonas pārbaudes spēlē savas komandas Floridas "Panthers" rindās izcēlies Latvijas valstsvienības uzbrucējs Jānis Sprukts.

Jānis Sprukts.
Jānis Sprukts. Foto: ESPN.com

Šoreiz nespēlējot otram "Panthers" komandas latvietim Kārlim Skrastiņam, floridieši vakar viesos pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 uzvarēja Edmontonas "Oilers".

Jau spēles otrajā minūtē Sprukts pretinieku vārtsargu pārspēja no iemetienu apļa centra.

Uzvara arī Raitim Ivanānam un Losandželosas "Kings", kas arī pēcspēles metienos ar 4:3 pieveica Kolorādo "Avalanche". Ivanāns nospēlēja septiņas minūtes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, lietoja divus spēka paņēmienus un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1.