Kambalam 19+13; "Lukoil Academic" pārspēj "Rock" (1)

Eiropas Izaicinājuma kausa spēlē Latvijas basketbolists Kaspars Kambala guva 19 punktus, palīdzot Bulgārijas klubam Sofijas "Lukoil Academic" savā laukumā ar 74:64 pārspēt Tartu "Rock" komandu no Igaunijas.

Ar izcīnīto uzvaru "Lukoil Academic" nodrošināja vietu izslēgšanas spēlēs.

Jau spēles pirmajā ceturtdaļā mājinieki ieguva 11 punktu pārsvaru (17:6). Savukārt turpinājumā spēle izlīdzinājās un "Rock" spēja pietuvoties arī līdz -4, tomēr uzvaru no rokām Bulgārijas kluba basketbolisti neizlaida.

Kambala spēlēja 25 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā guva 19 punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas (divas uzbrukumā), kas bija labākie rādītāji starp abām komandām.

"Lukoil Academic" līdzšinējās piecās spēlēs izcīnījuši četras uzvaras, kas pašreiz dod pirmo vietu C grupā.