Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Indriksons ar izteiktu balsu pārsvaru tiek pārvēlēts LFF prezidenta amatā

Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Guntis Indriksons FOTO: Edijs Pālens/LETA

Ar izteiktu balsu pārsvaru par Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidentu piektdien tika ievēlēts līdzšinējais organizācijas vadītājs Guntis Indriksons.

Par Indriksonu balsoja 84 no 96 delegātiem.

«Pacentīšos izdarīt, lai līdz termiņa beigām varu skatīties jums acīs un teikt - apsolīto esmu izdarījis,» pēc ievēlēšanas teica Indriksons.

Pašlaik 60 gadus vecais Indriksons ir LFF prezidents kopš 1996.gada, bet līdz 2011.gadam viņš bija arī Latvijas titulētākā futbola kluba Rīgas «Skonto» prezidents.

Sajūtot asu konkurenci, Indriksons pirmsvēlēšanu laikā aktīvi tikās ar balstiesīgajiem biedriem, bet nenoliedza, ka pēc viena vai diviem gadiem gatavojas amatu pamest, jo atradis cienīgu aizstājēju.

Pēc ievēlēšanas Indriksons izvirzīja divus viceprezidenta amata kandidātus Māri Verpakovski un Žoržu Tikmeru, kuri ar 90 delegātu balsīm tika apstiprināti amatā.

Uz prezidenta amatu pretendēja arī Krišjānis Kļaviņš, kurš pirms aptuveni desmit gadiem neilgu laiku bija LFF preses sekretārs, bet kopš tā laika viņš regulāri ticis saistīts ar spēļu rezultātu sarunāšanu. Pašlaik viņš ir sporta kluba «Cēsis» prezidents.

LFF kongresā ieradušies 96 no 105 biedriem, kā arī 78 dalībnieki to apmeklē viesu sastāvā.

Uz augšu
Back