Ceļojuma ceturto dienu uz Parīzi sākām no Nirnbergas piepilsētas Furh, kur mums savu dzīvokli piešķīra Aigars Belakovs. Iepriekšējā vakarā izpētījām nākamās dienas maršrutu, kas solījās būt diezgan grūts, jo ceļš aptuveni divas trešdaļas ved augšup, kā arī bija. Izvēlējāmies navigācijas kartes sarēķināto 106 kilometru garo distanci, kura izskatījās velobraucējiem piemērotākā.
Tā kā izbraucām salīdzinoši laicīgi, kustējāmies lēnām, nesteidzīgi baudot apkārtni, dabu. Bavārijā tā vairāk vai mazāk visur ir līdzīga, bet smuka, tādēļ neapnīk. Brokastis nebijām ēduši. Pēc nobrauktiem aptuveni 20 kilometriem sākām meklēt iespēju uzņemt kalorijas un nokļuvām mazpilsētā, kurā pirmā ēstuve mūs uzrunāja. Tā bija ķīniešu virtuve.
Brokastu vietā mums iznāca pusdienas. Saimniece kafejnīcā neļāva līdzi ņemt velosipēdus, bet ierādīja vietu pie loga, aiz kura skatiena attālumā atradās velosipēdi. Kamēr ēdām, vairāki reizes garāmgājēji apstājās pie divriteņiem un tos cītīgi pētīja.
Atkal nonācām uz «Pan-Europe» veloceliņa, kas veda pa skaistām vietām, bet ar līkumiem. Ar Jāni centāmies atrast īsāko ceļu un pamazām distanci noīsinājām. Tiesa, veloceliņu vietā braucām pa šosejām.