Daugaviņa "Senators" izcīna uzvaru mačā pret "Flames"

Uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta otrdienas spēlē izcīnīja Latvijas uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas "Senators" komanda, kas izbraukumā ar rezultātu 3:1 apspēlēja citu Kanādas klubu Kalgari "Flames".

Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 14 minūtes un 24 sekundes, kuru laikā ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, bet izdarīja vienu metienu pa vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Jāpiebilst, ka 23 vecais Daugaviņš šajā mačā 4 minūtes un 40 sekundes pavadīja spēlējot mazākumā.

Uzvarētājiem divus vārtus šajā mačā guva Bobijs Batlers, bet vēl vienu reizi precīzs bija Daniels Alfredsons.

Savukārt vienīgos vārtus "Flames" komandā guva Tims Džekmens.

Nākamo maču "Senators" aizvadīs ceturtdien, kad izbraukumā tiksies ar Edmontonas "Oilers" hokejistiem.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Senators" ar 19 punktiem 19 spēlēs atrodas astotajā vietā.