Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Eiropas čempionāta zīmē startē SEB MTB Maratona jubilejas sezona

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Zigismunds Zalmanis (Nikon)

24. aprīlī ar klasisko distanci Cēsis-Valmiera sāksies Latvijā populārākā un masveidīgākā kalnu riteņbraukšanas seriāla SEB MTB Maratona jubilejas, 15. sezona, kas risināsies Eiropas čempionāta zīmē, informē organizatori.

SEB MTB Maratona seriāls vienmēr izcēlies ar augstu organizatorisko līmeni un sportiskām intrigām, kas novērtēts arī Eiropas Riteņbraukšanas savienībā (UCI). Vairākus gadus SEB MTB Maratona Siguldas posms bija UCI kategorijas sacensības, bet šogad 5. jūnijā pirmo reizi Latvijas vēsturē Siguldā noskaidros Eiropas čempiona titula ieguvēju.

Šauras meža taciņas, pļavas, daudzi un dažādi nobraucieni, ūdens šķēršļi, kā arī vairāki citi pārbaudījumi gaidīs SEB MTB entuziastus jaunajā sezonā, kas sāksies aprīļa beigās. Tradicionāli ikviens riteņbraukšanas mīļotājs jaunajā SEB MTB sezonā aicināts izvēlēties sev piemērotāko distanci – Toyota Hybrid distanci (55 – 60 km), Virši – A distanci (35 - 45 km) vai Mammadaba veselības braucienu (25 – 35 km), kurā nenotiek sacensība starp braucējiem. Savukārt jaunākie riteņbraukšanas entuziasti aicināti spēkus samērot aizraujošā bērnu braucienā (400 – 5000 m).

Šogad SEB MTB Maratons kopā ar uzticīgo partneri SEB banku turpina labdarības akciju. Ikvienam velobraucējam, piesakot savu dalību sacensību mājas lapā www.velo.lv, būs iespēja ziedot līdzekļus Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijai. Dalībnieki, kuri būs ziedojuši labdarības mērķiem, saņems īpašas pazīšanas zīmes.

SEB MTB Maratona atbalstītāju pulkam šogad pievienojas japāņu autoražotāja «Toyota» Baltijas pārstāvniecība. SEB MTB rīkotājs «Igo Japiņa sporta aģentūra» šajā sezonā saņems divas «Toyota» automašīnas, kas palīdzēs daudz operatīvāk organizēt ikdienas darbus un vēl augstākā līmenī rīkot katru posmu. «Toyota» automašīnas ir vienas no videi draudzīgākajām, kas saskan ar SEB MTB kalnu riteņbraukšanas sacensību rīkotāju idejām un veselīga dzīvesveida uzskatiem.

Igo Japiņš, SEB MTB maratona rīkotājs: «Šis gads mums ir īpašs, jo ne tikai SEB MTB Maratonu 15. sezona, bet rīkosim arī Eiropas čempionātu, kas ir liels gods un atbildība. Šogad dalībniekiem varam solīt daudz aizraujošākas, interesantākas trases. Un trases kļūs daudz pieejamākas tiem, kas sper tikai pirmos soļus kalnu riteņbraukšanā. Cerams, ka tas ļaus jauniem braucējiem arvien biežāk pievērsties šim tautā tik populāram sporta veidam. Mums prieks visus šos gadus sadarboties ar savu uzticamo partneri SEB banku, un kopā mēs esam kļuvuši par vienu no vadošajiem kalnu riteņbraukšanas seriāliem visā Eiropā! Prieks, ka mēs bijām pirmie tautas sporta kustības celmlauži un ar SEB MTB sacensībām motivējām aktīvāk rīkot citu sporta veidu pasākumus plašām tautas masām.»

Detalizētākā informācija ar visiem posmiem un pieteikšanās dalībai SEB MTB maratonos sacensību mājaslapā www.velo.lv

Par SEB MTB maratonu

SEB MTB Maratons ir Latvijā populārākās un masveidīgākās kalnu riteņbraukšanas sacensības, kuras jau 15 gadus organizē Igo Japiņa sporta aģentūra. Sacensību uzticīgais partneris un atbalstītājs vairāku sezonu garumā – SEB banka.

2016. gadā SEB MTB seriāls 24. aprīlī startēs ar klasiku Cēsis-Valmiera. Kopumā šogad paredzēti septiņi posmi, no kuriem otrajā posmā Smiltenē sportisti cīnīsies par Latvijas XCM čempiona titulu. Savukārt trešais, Siguldas posms būs Eiropas XCM čempionāts, kurā elites braucēji cīnīsies par Vecā kontinenta spēcīgākā sportista titulu.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu