Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rastorgujevs no ģenerālsponsora saņems 170 tūkstošus eiro

TVNET
Rastorgujevs no ģenerālsponsora saņems 170 tūkstošus eiro
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Andrejs Rastorgujevs (no kreisās)
Andrejs Rastorgujevs (no kreisās) Foto: AFP/LETA

Latvijas labākā biatlonista Andreja Rastorgujeva ģenerālsponsors turpmākos četrus gadus būs «Norvik Banka». Lai sagatavotos 2018.gada olimpiādei, Rastorgujevs saņems 170 tūkstošus eiro, informēja «Norvik Banka».

Noslēgtais līgums ļauj turpināt attīstīt Latvijas biatlona tradīcijas un dod iespēju Latvijas valsts talantīgākajam biatlonistam Andrejam Rastorgujevam pilnvērtīgi gatavoties 2018.gada Ziemas Olimpiskajām spēlēm Pjenčangā.

Sadarbības līgums sastāv no divām daļām – finansējuma Andrejam Rastorgujevam un atbalsta LBF aktivitātēm. Līguma pamatsumma ir 170 tūkstoši eiro un tas paredz arī papildu finansējuma iespējas par izciliem sasniegumiem starptautiska mēroga sacensībās (Pasaules kauss, IBU kauss, Pasaules čempionāts, Eiropas čempionāts, Olimpiskās spēles).

«No šodienas «Norvik Banka» kļūst par lielāko privāto LBF sadarbības partneri, kurš iesaistījies Latvijas biatlona attīstīšanā un popularizēšanā. Sadarbības ietvaros nodrošināsim biatlonistam Andrejam Rastorgujevam visu nepieciešamo, lai viņš varētu koncentrēties tikai uz treniņiem, it īpaši, gatavojoties Ziemas Olimpiskajām spēlēm. Vienlaikus mūsu sadarbība būs vērsta arī uz Latvijas biatlona attīstību kopumā, tai skaitā veidojot plaša mēroga biatlona pasākumus, kas būs pieejami ikvienam interesentam,» norāda bankas valdes priekšsēdētājs Olivers Bramvels.

«Esmu gandarīts, ka ir novērtēti mani sportiskie sasniegumi un izteikts atbalsts maniem mērķiem - lieliski startēt pasaules biatlona trasē. Šobrīd es un mans treneris varam koncentrēties tikai uz treniņiem, startiem sacensībās, un tas ir galvenais. Gribu pateikt paldies bankai par man izteikto uzticību,» saka Andrejs Rastorgujevs.

«Ģenerālsponsora piesaiste ar ilglaicīgu līgumu ir ļoti nozīmīgs notikums Latvijas Biatlona federācijai kopumā, jo ļaus sportistiem pilnvērtīgi veikt treniņprocesus un sasniegt visaugstākos rezultātus starptautiska līmeņa sacensībās. Esmu gandarīta par sarunu gaitā panākto kopējo izpratni un «Norvik Bankas» atbalstu sportam, parādot banku kā sociāli atbildīgu sadarbības partneri. Tas ir labs piemērs, kā banka sniedz iespēju sportistam realizēt savus sapņus un Latvijas sabiedrībai kopumā dod iespēju sagaidīt prieka mirkļus par labu sportisku sniegumu, un Latvijai kā valstij – lepnumu par mūsu Andreju,» atzīmē LBF Prezidente Baiba Broka. Viņa piebilst: «Esam uz pareizā ceļa, lai izveidotu izcilu sadarbību ar uzņēmumiem, kas vēlas atbalstīt Latvijas sportu un sportistus.»

Šā gada Soču olimpiskajās spēlēs Rastorgujevs izcīnīja devīto vietu iedzīšanas sacensībās, 14. pozīciju masu startā, 17. vietu sprinta distancē un 33. individuālajās sacensībās.

Šosezon Rastorgujevs plāno piedalīties deviņos Pasaules kausa posmos. Pirmās sacensības norisināsies jau šajā nedēļas nogalē Zviedrijā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu