Vasiļjeva vārtu guvums nepalīdz "Pinguine" izcīnīt uzvaru

Latvijas valstsvienības uzbrucējs Herberts Vasiļjevs svētdien Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē guvis vārtus, tomēr viņa pārstāvētā Krēfeldes "Pinguine" vienība mājās 2:3 zaudēja Nirnbergas "Ice Tigers" komandai.

Vasiļjevs vārtus guva mača trešā perioda 17. minūtē, panākot neizšķirtu 2:2, bet neilgi pēc tam laukuma saimnieki atguva vadību - 3:2, tādējādi izcīnot uzvaru ar tādu pašu rezultātu.

Kopumā latvietis veica četrus metienus pa pretinieku vārtiem un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu 1.

Tas Vasiļjevam bija otrais vārtu guvums divos mačos pēc kārtas.

Turnīra tabulas kopvērtējumā "Pinguine" komanda ar izcīnītiem 7 punktiem ieņem 10. vietu, savukārt "Ice Tigers" ar 10 punktiem ir 4. pozīcijā 15 komandu konkurencē.