Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Talsu rallijam šogad 50!

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Go4speed

Publicēts Rally Talsi pirmais oficiālais dokuments Rallija Gids 1, kurā apkopota pamatinformācija par rallija norises gaitu. Jubilejas Rally Talsi šogad būs ne tikai Latvijas, bet arī starptautisku čempionātu posms un šogad norisināsies sestdien un svētdien, 21. un 22. maijā.

2016. gada Rally Talsi norisināsies nu jau tradicionāli ierastajā laikā – maija izskaņā, kad, pavasarīgiem saules stariem sildot Talsu novada gaisu, dzeltenas iekrāsojas pieneņu pļavas. Talsos šogad sagaidīsim ne vien Latvijas rallija čempionāta, bet arī Lietuvas rallija čempionāta un Ziemeļeiropas zonas (NEZ) Junioru čempionāta dalībniekus. Turklāt rallija vēsturisko skanējumu pastiprinās Youngtimer automobiļi, kuri sestdien paredzētajos ātrumposmos noteiks regularitātes sacensību uzvarētāju. Par neiztrūkstošu papildu intrigu Talsos jau astoto reizi gādās Čempionu Rallija cīņas, kurās redzēsim gan tuvāku, gan tālāku valstu iepriekšējās sezonas čempionus.

«Talsu autorallija rīkotāji Vilnis Osis, Jānis Birkenbergs un Ēriks Vīksna bija lieli sava amata meistari – virtuozi un stabila pamatakmens licēji! Arī es esmu talsinieks, un jau no mazotnes gāju vērot sporta automašīnu braukšanu, vēlāk arī pats sēdos pie rallija automašīnas stūres, bet nu jau astoto gadu rīkoju Rally Talsi. Ar lielu pietāti un cieņu atskatos uz rallija seno vēsturi, un ar lielu godu turpinu šo kungu iesākto darbu, popularizējot Talsu novadu un autorallija sacensību norisi tālu aiz deviņu pakalnu robežām.

Pirmo reizi autorallijs Talsos sarīkots 1966. gadā, tamdēļ saku lielu paldies Talsu novada pašvaldībai, kas jau 50 gadus savās mājās sagaida rallija ekipāžas, rallija draugus un medijus. Par godu dzimšanas dienai esam izveidojuši arī īpašu sacensību logotipu, kurā iestrādāts ne vien zīmīgais gadu skaits, bet arī Talsu pilsētas simboli – ozollapu vainags un brunču svītru kods! Rallija jubilejas gadā visas RA Events komandas vārdā Talsu novadam novēlu precīzu stenogrammu un nerimtīgu traukšanos uz priekšu, lai rallijs starp deviņiem pakalniem mājotu vēl vismaz turpmākos 50 gadus!» pacilāts ir RA Events direktors Raimonds Strokšs.

‘’Talsu rallijs šogad būs īpašs, ne tikai ar to, ka tas tradicionāli iezīmē pavasara tūrisma sezonas sākumu, bet arī ar to, ka šogad Rally Talsi atzīmēs 50. gadskārtu. Ir gandarījums, ka Talsu rallijs ir kļuvis populārs ne tikai Latvijas mērogā, bet, pateicoties čempionu sacīkstēm, plaši zināms arī starptautiskā līmenī un attīstās kā stabila vērtība. Tas ir adrenalīna lādiņš un svētki visiem rallija dalībniekiem, Talsu novada iedzīvotājiem un viesiem. Katru gadu jauni pārdzīvojumi, jauni līderi un jauni izaicinājumi...

Talsu rallijs ir cienījams Talsu novada pilsonis: ātrs, ik mirkli gatavs rīcībai, aizrautīgs, gatavs pārmaiņām, progresīvs un tendēts uz visu jauno un mūsdienīgo. Tanī pat laikā, tas ciena arī klasiskās un vēsturiskās vērtības, draudzējas ar dabu un respektē savus līdzcilvēkus. Talsu rallijam ir daudz draugu un zinu, ka viņi visi 21. un 22. maijā ieradīsies pie mums Talsu novadā, lai svinētu šo jubileju!» uz ralliju aicina Talsu novada domes priekšsēdētājs Aivars Lācarus.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu