Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rīgas maratons jau 18. maijā

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Rīgas maratons 2008. gada 18. maijā notiks jau 18. reizi. Organizatori daudz domājuši, lai šogad pasākums būtu vēl krāšņāks un pulcētu vēl lielāku Latvijas un ārvalstu dalībnieku skaitu. Jau patlaban reģistrētais dalībnieku un elites sportistu skaits ļauj apgalvot, ka Nordea Rīgas maratons ir lielākais Baltijā.

2007. gadā sāktā privātā publiskā partnerība Rīgas lielākā aktīvās izklaides pasākuma organizēšanā sevi ir attaisnojusi. Organizatoru ilgtermiņa mērķis ir veidot maratona starptautisko pazīstamību Skandināvijā un citās Eiropas valstīs, tādējādi palielinot pasākuma dalībnieku skaitu un veicinot skriešanas kultūras attīstību Latvijā. Rīgas dome šogad sākusi vairākas jaunas iniciatīvas, lai ieinteresētu Rīgā startēt un radīt iespēju rīdziniekiem klātienē vērot pēc iespējas vairāk Latvijas labāko sportistu sniegumu, kā arī popularizētu sportisku dzīvesveidu un veicinātu skolu jauniešu dalību maratonā.

Lai sīkāk iepazīstinātu ar 2008. gada Nordea Rīgas maratona norisi, šā gada jaunievedumiem, dalībnieku reģistrācijas procesu, pieteiktajiem elites sportistiem un citiem organizatoriskiem jautājumiem, mediju pārstāvji tiek aicināti uz pimsmaratona oficiālo preses konferenci.

Nordea Rīgas maratona oficiālā preses konference notiks otrdien, 2008. gada 29. aprīlī, plkst. 10.00 Rīgas domē.

Preses konferencē piedalīsies Jānis Birks, Rīgas domes priekšsēdētājs, Aigars Nords, Nords Event Communications valdes priekšsēdētājs, Valdis Siksnis, ģenerālsponsora Nordea bankas Latvijas filiāles vadītājs, un Guntis Helmanis, Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departamenta direktors.

Par Nordea Rīgas maratonu

Maratons Rīgas pilsētā notiek kopš 1991. gada. 2007. gadā kopā ar jauno ģenerālsponsoru maratons ieguva nosaukumu Nordea Rīgas maratons. Pašreizējā maratona trase 2007. gada aprīlī oficiāli sertificēta Starptautiskajā maratonu un garo distanču skriešanas asociācijā AIMS.

Maratonu kopš 2007. gada sadarbībā ar Rīgas domi rīko aģentūra Nords Event Communications. Ģenerālsponsors – Nordea banka, sponsori – BMW WESS Select, Hanzas maiznīca, adidas un Powerade, oficiālais pārvadātājs – airBaltic, tehniskie partneri – Arēna Rīga, draugiem.lv, f64, Fluido, Albert Hotel, City Fitness, Vanilla Travel, EKO Rīga, Poligrāfijas aģentūra, aktīvā tūrisma centrs Eži, mediju partneri – Diena, LNT, 5min un TVNET. Pasākumu atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija.

Dalībai Nordea Rīgas maratonā var pieteikties līdz 2008. gada 16. maijam Nordea bankas filiālēs visā Latvijā un mājas lapā "www.nordearigasmaratons.lv".

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu