Skrastiņam pozitīvs lietderības koeficients; ''Stars'' uzvar

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas pirmajā spēlē latvieša Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Dalasas "Stars" pagarinājumā ar 4:3 izbraukumā uzvarēja Ņūdžersijas "Devils" vienību. 36 gadus vecais Latvijas izlases aizsargs nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Par mača galveno varoni kļuva Dalasas vienības zviedru uzbrucējs Lui Eriksons, kurš izcēlās ar diviem precīziem raidījumiem, turklāt spēles pagarinājumā guva arī uzvaras vārtus.

Savukārt mājiniekiem maču ar divām rezultatīvām piespēlēm pabeidza Iļja Kovaļčuks.

Skrastiņš laukumā pavadīja 20 minūtes un 51 sekundi (1 minūti un 1 sekundi mazākumā), kuru laikā izpildīja vienu spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Kari Lehtonens uzvarētāju rindās atvairīja 27 pretinieku metienus, bet Martins Brodērs tika galā ar 24 ''Stars'' hokejistu raidījumiem.