Bravo divi gūtie vārti palīdz Meksikas izlasei uzvarēt Irānu

Pasaules kausa izcīņas finālturnīra D grupas pirmajā spēlē svētdien Meksikas futbola izlase, pateicoties Omara Bravo diviem gūtajiem vārtiem, ar 3:1 (1:1) uzvarēja Irānas valstsvienību.

Bravo mača 27. minūtē guva savus pirmos vārtus, bet 36. minūtē Irānai izlīdzinājumu panāca Jahija Golmohamadi.

Līdz pat mača 76. minūtei rezultāts nemainījās, bet tad trīs minūšu laikā meksikāņi guva divus vārtus, kas arī izšķīra mača likteni. Izmantojot Irānas izlases divas kļūdas aizsardzībā, Bravo 76. minūtē atguva Meksikas izlasei vadību, bet pēc trīs minūtēm Antonio Naelsons guva Meksikai trešos vārtus.

Meksikas izlases sākumsastāvs: Osvaldo Sančess, Karlos Salsido, Rikardo Osorio, Rafaels Markess, Gonsalo Pineda, Mario Mendess, Pavels Pardo, Herardo Torrado, Omars Bravo, Giljermo Franko, Hareds Borgeti.

Irānas izlases sākumsastāvs: Ebrahims Mirzapurs, Hoseins Kaebi, Rahmans Rezaei, Jahija Golmohamadi, Mohameds Nosrati, Mehdi Mahdavikia, Javads Nekuhams, Ali Karimi, Andraniks Tajmurians, Ali Daei, Vahids Hašemjans.