Bebri "nokož" lauvas (1)

Latvijas atklātā hokeja čempionāta pirmajā pusfināla spēlē svētdien "ASK/Ogre" savā laukumā dramatiskā cīņā ar 6:5 pagarinājumā pārspēja četru pēdējo gadu čempionus "Rīga 2000".

Pamatlaika pēdējā minūtē "ASK/Ogre" hokejisti Aigars Razgals un Sergejs Pečura guva divus vārtus, panākot neizšķirtu 5:5, bet pagarinājuma trešajā minūtē Edijs Brahmanis, metot no zilās līnijas, guva uzvaras vārtus.

Abu komandu nākamā savstarpējā spēle notiks 11. martā. Finālā iekļūs komanda, kura izcīnīs uzvaru trīs spēlēs.

"ASK/Ogre" pusfinālam jau bija kvalificējusies kā regulārā čempionāta otrās vietas ieguvēja, savukārt "Rīga 2000" ceturtdaļfināla sērijā līdz divām uzvarām ar 2-0 pārspēja Igaunijas klubu "Big Diamonds".