"Bayern" Čempionu līgas mačā uzvar "AS Roma"

Ar uzvaru UEFA Čempionu līgas grupu turnīru trešdien sāka Vācijas čempionvienība Minhenes "Bayern", kas savā laukumā ar 2:0 (0:0) apspēlēja Itālijas klubu "AS Roma".

Pirmajā puslaikā krietni aktīvāk spēlēja mājinieki, tomēr pārspēt Itālijas vienības vārtsargu "Bayern" futbolistiem neizdevās.

Otrajā puslaikā spēles ritējums būtiski nemainījās. Laukuma saimnieki turpināja kontrolēt notikumus laukumā. Puslaika otrajā pusē bīstami sita Bastians Švainštaigers, taču bumba lidoja nedaudz virs vārtu pārliktņa.

Brīdi vēlāk (79') rezultātu atklāja talantīgais vācu uzbrucējs Tomass Millers, kurš skaisti ieraidīja pirmo bumbu viesu vārtos. Savukārt vēl pēc četrām minūtēm precīzi sita pieredzējušais Vācijas izlases futbolists Miroslavs Kloze, uzstādot mača beigu rezultātu.

Tikmēr citā E grupas spēlē Rumānijas "CFR Cluj" savu līdzjutēju priekšā 2:1 uzvarēja Šveices klubu "Basel".

Otrās kārtas spēles notiks 28. un 29. septembrī.

Turnīra otrajā posmā iekļūs katras apakšgrupas divas labākās komandas.