"Mītava Open" Zemgales posmā uzvar "KV&LP"

Sestdien, 11. jūlijā, Tukumā, Pauzera pļavā ar komandas "KV&LP" uzvaru noslēdzās atklātā amatieru čempionāta minifutbolā MĪTAVA OPEN 2009 otrais posms. Zemgales posmā tiesības spēlēt čempionāta finālā SKONTO stadionā ieguva arī komandas „Lauki” (2. vieta), „Ozolnieki” (3.vieta) un „Safeguard” (4.vieta), TVNET informē organizatori.

Interesanti, ka posma uzvarētājs - komanda "KV&LP" savu dalību Tukuma posmam pieteica pēc dalības Kuldīgas posmā, kur ieguva 5.-8. vietu. "Mūsu programmas minimums bija pirmais četrinieks, taču tas, ka esam ieguvuši pirmo vietu, ir neticami, un aicinām arī citas komandas mēģināt - gan izdosies!" apbalvošanas ceremonijā teica zelta medaļu ieguvēji.

"Vīriem ir jāatpūšas - ar šādu saukli sākām MĪTAVA OPEN organizāciju; tagad redzu, ka ar katru posmu sportiskā sacensība kļūst spēcīgāka un pasākums ir izdevies! Arī skatītājiem ir interesanti, un es ar nepacietību gaidu nākamo sestdienu, lai būtu klāt Vidzemes posmā Valmierā," saka čempionāta iniciators Kaspars Roga.

Vidzemes posmam vēl var pieteikties 10 komandas, pieteikumi tiek gaidīti arī no komandām, kuras izkrita Kurzemes un Zemgales posmos, taču vēlas turpināt cīņu par balvām. Jau ziņots, ka par balvu fondu - Ls 3000 (pēc nodokļu nomaksas) sacentīsies 4 labākās finālturnīra komandas. Komanda, kas čempionāta finālturnīrā iegūs pirmo vietu, saņems balvu Ls 1500, otrās vietas ieguvēji - Ls 1000, savukārt trešā vieta - Ls 500.

Pasākuma profesionālo komentētāju komandai Tukuma posmā pievienojās Anatolijs Kreipāns. "Piebraucot pie stadiona un izdzirdot Anatolija balsi, man bija skaidrs - te notiek visnopietnākā līmeņa sporta sacensības!" prieku par leģendārā sporta komentētāja iesaistīšanos MĪTAVA OPEN norisē pauž Māris Mihelsons no Prāta Vētras. Anatolijs Kreipāns atzīst: "No tamlīdzīgiem sporta pasākumiem MĪTAVA OPEN ir labākais, ko esmu redzējis Latvijā kādos pēdējos 10 gados. Pasākuma ideja ir ģeniāla, un jau tagad skaidrs, ka finālā SKONTO futbola stadionā būs redzams ļoti normāls futbola līmenis. Dalībniekiem ir svarīgi, lai viss notiek pa īstam, lai ir gan veselīga laika pavadīšana, gan sportiska sacensība, un lieliski, ka visam klāt darbojas Prāta Vētras puiši, kuriem acīmredzot viss šeit notiekošais interesē un patīk!"

Uz augšu