Minhenes «Bayern» pārbrauc pāri «AS Roma» futbolistiem (1)

Ļoti pārliecinošu uzvaru UEFA Čempionu līgas E apakšgrupas otrdienas mačā izcīnīja Vācijas bundeslīgas vienība Minhenes «Bayern» komanda.

Aizvadītajā mačā «Bayern» vienība ar rezultātu 7:1 viesos sagrāva Itālijas A sērijas klubu «AS Roma».

Pirmajās 36 minūtēs Vācijas komanda guva piecus vārtus, divas reizes precīzi sitot Arjem Robenam, bet ar vieniem gūtajiem vārtiem izcēlās Mario Gēce, Roberts Levandovskis un Tomass Millers.

Otrā puslaika 66. minūtē Itālijas komandai izdevās gūt goda vārtus (Žervinjo), bet atlikušajā laikā «Bayern» bija precīzi (Franks Riberī un Kserdans Šakiri) vēl divas reizes.

Savukārt G apakšgrupas cīņā Anglijas premjerlīgas kluba Londonas «Chelsea» ar rezultātu 6:0 sagrāva slovēņu komandu «Maribor». Divus vārtus guva Edens Azārs, bet pa reizei precīzi bija Loiks Rems, Džons Terijs, Didjē Drogbā un Mitja Vilers, kas bumbu raidīja savos vārtos.

Trešdien UEFA Čempionu līgā tiks aizvadītas A, B, C un D apakšgrupu trešās kārtas cīņas.