Argentīna pārbaudes mačā sagrauj Spānijas futbolistus

Argentīnas futbola izlase pārbaudes spēlē ar 4:1 savā laukumā pārspēja pašreizējos pasaules un Eiropas čempionus Spānijas futbolistus.

Jau mača pirmajās 13 minūtēs mājinieki guva divus vārtus. Vispirms rezultatīvi uzbrukumu noslēdza Lionels Mesi, bet pēc trīs minūtēm vārtus guva arī Gonsalo Igvains.

Pēc šiem notikumiem Spānija sāka drošāk kontrolēt bumbu un izveidoja vairākas vārtu gūšanas iespējas, taču puslaika izskaņā kļūdījās spāņu vārtsargs Pepe Reine, kā rezultātā Karloss Tevess panāca graujošo 3:0.

Otrajā puslaikā Spānijas spēlētāji izdarīja spiedienu uz argentīniešu vārtiem (mača laikā trīs reizes bumba trāpīja pa vārtu stabu), taču tikai spēles 84. minūtē vienīgo reizi izdevās pārspēt Serhio Romero, kad precīzi sita Fernando Ljorente.

Savukārt jau kompensācijas laikā izcēlās uz maiņu nākušais Argentīnas uzbrucējs Serhio Aguero.

Spānijai šis bija tikai trešais zaudējums pēdējos 58 mačos.