Īrijas izlase kompensācijas laikā izrauj neizšķirtu pret Vāciju

Spēcīgā Vācijas izlase 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra otrdienas mačā cīnījās neizšķirti ar Īrijas valstsvienību.

D apakšgrupas mačā Vācijas izlase ar rezultātu 1:1 savā laukumā spēkojās ar Īrijas komandu.

Rezultātu cīņas 71. minūtē atklāja Vācijas pussargs Tonijs Kross, bet izlīdzinājumu viesi panāca kompensācijas laika ceturtajā minūtē, kad precīzs bija aizsargs Džons O'Šī.

Visu spēli nospiedošs pārsvars piederēja pasaules čempioniem, kas uz Īrijas vārtiem kopumā raidīja 14 sitienus, kamēr viesi atbildēja ar diviem raidījumiem.

Citā D grupas mačā Polija savā laukumā spēkojās neizšķirti 2:2 ar Skotijas futbolistiem, bet Gruzijas nacionālā izlase ar 2:0 apspēlēja Gibraltāru.