Sprukts un Astašenko - Somijas pusfinālā

Somijas čempionāta pusfinālā ir iekļuvusi Hēmenlinnas HPK komanda, kuru šajā sezonā stiprina arī divi Latvijas hokejisti Jānis Sprukts un Kaspars Astašenko. Ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē HPK šodien pārspēja "Ilves" un sērijā līdz četrām uzvarām triumfēja ar 4-0.

Hēmenlinnas komandu veiksme turpināja pavadīt arī izbraukumā, kad HPK šodien sīvā cīņā ar 1:0 pieveica Tamperes "Ilves" un pirmie nodrošināja vietu labāko komandu četriniekā.

Vienīgos vārtus HPK guva spēles pirmajā periodā, bet Latvijas izlases uzbrucējs Sprukts un aizsargs Astašenko šoreiz palika bez rezultativitātes punktiem. Pēdējais tika sodīts ar divminūšu noraidījumu.

Pusfinālā Hēmenlinnas klubu, visticamāk, gaida tikšanās ar pamaturnīra otrās vietas ieguvējiem Helsinku HIFK, kas ceturtdaļfināla sērijā pagaidām ar 3-1 uzvar "SaiPa".