Girgensons kārtējo reizi bez punktiem; «Sabres» viesos uzveic «Wild»

Pie panākuma Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta otrdienas mačā tika Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» komanda.

Aizvadītajā mačā «Sabres» ar 3:2 izbraukumā apspēlēja Minesotas «Wild» hokejistus.

Visus savus trīs vārtus «Sabres» guva pirmajā trešdaļā, bet atlikušajā laikā spēja nosargāt deficītu un svinēja uzvaru.

Latvijas hokejists laukumā pavadīja 14 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, bloķēja vienu raidījumu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Ar precīziem metieniem uzvarētāju rindā izcēlās Braiens Džionta, Rasmus Ristolainens un Džeimijs Makdžins. Tikmēr mājiniekiem vārtus guva Raiens Saters un Tomass Vaneks.

Šīs sezonas 39 NHL cīņās Girgensons izcēlies tikai ar astoņiem (3+5) rezultativitātes punktiem. Pēdējos punktu Girgensons iekrāja pirms piecām NHL spēlēm.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» ar 38 punktiem 43 mačos ieņem priekšpēdējo, 15. pozīciju.