Vankūveras «Canucks» pārtrauc «Panthers» fantastisko uzvaru sēriju

Neveiksmi Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta pirmdienas spēlē piedzīvoja leģendārā Čehijas uzbrucēja Jaromira Jāgra pārstāvētā Floridas «Panthers» komanda.

Aizvadītajā mačā «Panthers» ar rezultātu 2:3 pagarinājumā piekāpās Vankūveras «Canucks» vienībai, pārtraucot 12 spēļu uzvaras sēriju.

Līdz otrās trešdaļas sestajai minūtei «Panthers» atradās vadībā ar 2:0, taču atlikušajā laikā ielaida trīs vārtus un piedzīvoja zaudējumu.

Ar diviem precīziem metieniem uzvarētāju rindās izcēlās Daniels Sedīns, bet vēl vienus vārtus guva Džeiks Virtanens. Savukārt «Panthers» komandā atzīmējās Jusi Jokinens un Džonatans Hūberdo.

Ar 57 punktiem 43 mačos «Panthers» ieņem otro vietu Austrumu konferencē, bet «Canucks» ar 44 punktiem atrodas astotajā pozīcijā Rietumu konferencē.