Platinī pēc FIFA Ētikas komitejas sprieduma izplatīja paziņojumu, kurā norādīja, ka FIFA lēmums ir maskarāde ar mērķi aptraipīt viņa vārdu. Astoņu gadu diskvalifikācija UEFA prezidentam nav bijusi pārsteigums. «Lēmums mani nepārsteidza, jo esmu pārliecināts, ka mans liktenis bija izlemts vēl pirms 18. decembra FIFA Ētikas komitejas sēdes. Šis lēmums ir patētisks aizsegs, lai izslēgtu mani no pasaules futbola. Futbola laukumā un darbojoties dažādos amatos, mana rīcība vienmēr bijusi nevainojama, un man nav nekādu sirdsapziņas pārmetumu,» norādījis Platinī.
Abi sodu saņēmušie jau iepriekš neslēpa, ka vērsīsies dažādās tiesās, lai sods tiktu atcelts. Platinī ir gatavs tiesāties gan Sporta arbitrāžas tiesā (CAS), gan vērsties civilā tiesā, cenšoties piedzīt sev FIFA lēmuma dēļ nodarītos zaudējumus. Savukārt Blaters vispirms vērsīsies FIFA apelāciju komitejā, bet pēc tam arī CAS, kas atrodas Lozannā.
Blaters FIFA Ētikas komitejas lēmumu nodēvējis par «nodevīgu», jo komitejas tiesneši ignorējuši viņa iesniegtos pierādījumus. «Ja man jautā, vai jūtos nodots, tad atbilde ir apstiprinoša. Ētikas komiteja noraidīja pierādījumus un centās izveidot apsūdzību, kas veidota uz nepatiesību, kuru nav iespējams pierādīt,» preses konferencē sacīja Blaters, kurš piebilda, ka viņam ir žēl skandālos ierauto FIFA.