Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Jaungada dāvana – apturēts ātra brauciena mirklis

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Kalendārs Rallijs Latvijā

Kurš ir populārākais sporta veids? Hokejs? Basketbols? Iespējams, jā. Bet tikai tad, ja punktus balsojumā tam dod pasīvi skatītāji. Un arī tad tikai «iespējams», jo nekādi jau nevar sasummēt visus tos, kuri vai katrā no 300 ātrumposmu kilometru 1000 līkumiem mēģina redzēt ralliju. Un ja vēl pieskaita šiem vairāk vai mazāk rātni pa ceļiem stūrējošos (Latvijā tādu pusmiljons – cik dzenā ripu vai met bumbu grozā?), bet sirdī un sapņos ātrākajā īstu vīru spēlē līdzdalīgos – rallijs ir populārākais.

Problēma viena – rallija skaistākos mirkļus ieraudzīt ir grūti. Tie izkaisīti trases garumā, pieejamība attālumu un drošības pasākumu ierobežota. Pat ilgi pie rallija braucis, pat tālu uz īsto līkumu pa brikšņiem bridis, tu vari mirkli nesagaidīt, nokavēt, putekļos nesaskatīt. Kopš TV tehnika spējusi tiešraides nodrošināt, pieejams kļuvis plašāks norišu pārskats. Bet īstais mirklis, detalizēts tuvplāns, vienalga parasti paliek paslēpts, un tā privātas medības līdzinās loterijai.

Foto: Kalendārs Rallijs Latvijā

Mirkļus notver profesionāļi. Fotogrāfi, kuri ralliju un trases pēta jau gadiem ilgi, kuri, bruņoti ar dārgu un šiem ātrumiem īpaši piemērotu tehniku, spēj būt tur, kur tiek lidots, slīdēts, kūleņots arī. Un īsto sekundes tūkstošdaļu iemūžināt.

Foto: Kalendārs Rallijs Latvijā

14 tādas – izcilas rezolūcijas kvalitatīvā izdrukā, nevis interneta sīktēlā - varat iegūt arī jūs. Kalendārs «Rallijs Latvijā 2016» ir nācis klajā. Fotogrāfi Raimonds Volonts un Jānis Asaris.

To var iegādāties Narvesen veikalos, Sky, Prisma, Maxima XX un XXX lielveikalos, Jāņa Rozes grāmatnīcās un citur Latvijas labākajās preses tirdzniecības vietās.

Foto: Kalendārs Rallijs Latvijā
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu