Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Aizvadīts nakts pludmales volejbola turnīrs «EuroAuto/Skanstes kauss»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Edgars Kalmēns/TVNET

20.novembrī «O-Sands» pludmalē - Olimpiskajā sporta centrā norisinājās viens no krāšņākajiem un grandiozākajiem nakts turnīriem – «EuroAuto/Skanstes kauss» pludmales volejbolā «Staro Rīga 2015» ietvaros.  

Jau otro gadu «Staro Rīga» ietvaros Olimpiskajā sporta centrā tika organizēts nakts pludmales volejbola turnīrs, kurā bija iespēja izbaudīt spēli krāšņās un interesantās gaismās.

Oficiālā volejbola turnīra atklāšanas ceremonija sākās ar Latvijas Volejbola federācijas prezidenta Ata Sausnīša un Olimpiskā sporta centra direktores Zanes Grundiņas-Arājas uzrunu, pēc kuras sportistiem bija iespēja iesildīties treneru izveidotā šķēršļu trasē, kurā katrs spēlētājs tika izsaukts atsevišķi, akcentējot katra lielākos dzīves sasniegumos.

Turnīrā piedalījās 72 sportisti (24 komandas), kuru vidū bija arī šķēpmetējs Ainārs Kovals, šķēpmetēja Madara Palameika un mūziķis Edžus Ķaukulis, taču spēlētājus atbalstīt bija ieradies Jānis Šmēdiņš.

Līdz mazajam finālam par trešo vietu aizspēlējās «Dūža blice» (Inguna Minusa, Edgars Buļs, Ģirts Sprancis) un «Sakņu dārzs/Dzintari» (Alise Lecem Sergejs Karpuņins, Mihails Samoilovs). Šajā cīņā spēcīgāki izrādījās «Sakņu dārzs/Dzintari». Savukārt cīņā par čempiona titulu - finālā tikās komandas ar ne mazāk interesantiem nosaukumiem – «Saulrieta vājums» (Līva Sola, Arnis Mažaulis, Atis Linārs) un «Riesta sauciens» (Marija Nerugale, Mareks Beluga, Aleksandrs Dolotovs). Komandas cīnījās līdzvērtīgi, taču šoreiz pārāka bija komanda «Riesta sauciens», kuras kapteinis Mareks ir šobrīd panākumiem bagātākais spēlētājs «O-sands» mix turnīros.

Par jautru un brīvu atmosfēru rūpējās turnīra vadītāji Jānis Celmiņš un Andrejs Kononovičs, taču enerģiju radīja ne tikai kluba «Just» enerģiskie DJ, bet arī «Shark energy» meitenes, pie kurām ikkatrs varēja saņemt savu bezmaksas enerģisko kokteili.

Turnīra gaitā bija iespēja piedalīties Optibet prognožu spēlē, Sportland un Euro-Auto konkursos, kuros aktīvi piedalījās ne tikai sportisti, bet arī skatītāji.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu