Anulē Jasam piespriesto noraidījumu līdz spēles beigām

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Disciplinārā komiteja nolēmusi anulēt Rīgas «Dinamo» hokejistam Mārim Jasam piespriesto spēles noraidījumu sestdien notikušajā mačā ar Hantimansijskas «Jugra», vēsta līgas mājas lapa.

Pirmajā trešdaļā Jass izpildīja spēka paņēmienu pret Andreju Ankudinovu un mirkli vēlāk laukumā izcēlās kautiņš. Tiesneši uzskatīja, ka Jass spēlējis hokejistam galvas/kakla rajonā, piespriežot noraidījumu 5+20 minūtes.

Izvērtējot epizodi, Disciplinārā komiteja secinājusi, ka Jass, kurš šosezon spēlējis gan kā uzbrucējs, gan aizsargs, spēlējis noteikumu robežās, tādējādi anulēja arbitru piemēroto spēles sodu.

Jasu aizstāvēt metās Gunārs Skvorcovs un Armands Bērziņš, kuri ar pretiniekiem izvicināja dūres. Mačā ar rezultātu 2:1 panākumu guva «Jugra» hokejisti.

30 gadus vecais Jass šosezon laukumā devies piecās KHL spēlēs, kurās ar rezultativitāti nav izcēlies.