Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Aicina Jūrmalas skriešanas svētku dalībniekus doties uz Galleria Riga izņemt starta numurus

FOTO: Publicitātes foto

Sestdien, 27. septembrī, no plkst. 12.00 līdz 16.00 Galleria Riga, Dzirnavu ielā 67, 4.stāvā blakus veikalam «Veselības pasaule» notiks «Jūrmalas skriešanas svētku EXPO», kur reģistrējušies dalībnieki varēs izņemt savu starta numuru.

Jūrmalas skriešanas svētki notiks jau svētdien, 28.septembrī, Jūrmalā, Majoru pludmalē, pie Baltic Beach Hotel. Jūrmalas skriešanas svētki ir notikums, kurā piedalīties var ikviens, jo skriešanas distances un stafete būs piemērota jebkura skrējēja spējām.

Jūrmalas skriešanas svētkos būs iespēja piedalīties kādā no četrām distancēm – doties 10 km vai 5 km distancē, izveidot četru cilvēku komandu un piedalīties 10 km stafešu skrējienā, kā arī Jūrmalas skriešanas svētku mazākajiem dalībniekiem būs sava bērnu distance.

Par dzīvespriecīgu atmosfēru Jūrmalas skriešanas svētkos gādās viena no populārākajām un iemīļotākajām Latvijas grupām – Labvēlīgais tips, kā arī par muzikālo atmosfēru visas dienas garumā rūpēsies DJ Toms Grēviņš.

Arī veicot distances, skrējējus sagaidīs izklaidējoši pārsteigumi. Īpaši sagatavota izklaides programma būs ne tikai dalībniekiem, bet līdzjutējiem, tāpēc visi dalībnieki tiek aicināti ņemt līdzi savus atbalstītājus. Uz Jūrmalas skriešanas svētkiem aicinātas arī ģimenes ar maziem bērniem – būs pieejamas radošās darbnīcas bērniem, un vecāki sportošanas laikā varēs uzticēt savu atvašu pieskatīšanu gādīgām auklītēm.

Jūrmalas skriešanas svētkos ir sagādāts ievērojams naudas balvu fonds – vairāk kā 13 000 eiro vērtībā. Katrs finišējušais dalībnieks saņems īpaši veidotu piemiņas medaļu. Tāpat tiks pasniegtas balvas no Jūrmalas skriešanas svētku atbalstītājiem īpašās nominācijās – Košākais sporta tērps, Garākā bārda, Garākie mati, Nogurušākais skrējējs, Jaunākais skrējējs, Vecākais skrējējs, Kuplākā ģimene, Stilīgākais skrējējs un Stilīgākā skrējēja.

Uz augšu
Back