Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pagarināts Jūrmalas skriešanas svētku pieteikšanās termiņš

FOTO: publicitātes

Jau svētdien, 28. septembrī, Jūrmalā, Majoru pludmalē, pie Baltic Beach Hotel, norisināsies vērienīgs veselīga dzīvesveida un skriešanas pasākums – Jūrmalas skriešanas svētki. Sacensību organizatori informē, ka, ņemot vērā pieaugošo dalībnieku interesi piedalīties pasākumā, ir pagarināta iepriekšējā pieteikšanās Jūrmalas skriešanas svētkiem, kas noslēgsies 25. septembrī (plkst. 23:59).

Jūrmalas skriešanas svētkos ir sagatavotas distances ikviena skrējēja spējām – 10 km un 5 km distance, 10 km stafešu skrējiens, kā arī mazākajiem dalībniekiem sava bērnu distance. Jūrmalas skriešanas svētki ir unikāls pasākums Latvijā, jo skriešanas distances būs izvietotas gar jūras krastu un skriešana notiks pludmales smiltīs.

Par dzīvespriecīgu atmosfēru Jūrmalas skriešanas svētkos gādās viena no populārākajām un iemīļotākajām Latvijas grupām – Labvēlīgais tips, kā arī par muzikālo atmosfēru visas dienas garumā rūpēsies DJ Toms Grēviņš. Arī veicot distances, skrējējus sagaidīs izklaidējoši pārsteigumi.

Īpaši sagatavota izklaides programma būs ne tikai dalībniekiem, bet līdzjutējiem, tāpēc visi dalībnieki tiek aicināti ņemt līdzi savus atbalstītājus. Uz Jūrmalas skriešanas svētkiem aicinātas arī ģimenes ar maziem bērniem – būs pieejamas radošās darbnīcas bērniem, un vecāki sportošanas laikā varēs uzticēt savu atvašu pieskatīšanu gādīgām auklītēm.

Jūrmalas skriešanas svētkos ir sagādāts ievērojams naudas balvu fonds – vairāk kā 13 000 eiro vērtībā. Katrs finišējušais dalībnieks saņems īpaši veidotu piemiņas medaļu. Tāpat tiks pasniegtas balvas no Jūrmalas skriešanas svētku atbalstītājiem īpašās nominācijās – Košākais sporta tērps, Garākā bārda, Garākie mati, Nogurušākais skrējējs, Jaunākais skrējējs, Vecākais skrējējs, Kuplākā ģimene, Stilīgākais skrējējs un Stilīgākā skrējēja.

Reģistrēties Jūrmalas skriešanas svētkiem var mājaslapā www.maratoni.lv. Atgādinām, ka bērniem un skolēniem dalība ir bez maksas.

Uz augšu
Back