Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Jūrmalas skriešanas svētku dalībniekus aicina doties uz Galleria Riga izņemt starta numurus

FOTO: publicitātes

Jau 28.septembrī Jūrmalā, Majoru pludmalē, pie Baltic Beach Hotel, notiks vērienīgs veselīga dzīvesveida un skriešanas pasākums – Jūrmalas skriešanas svētki. 27. septembrī no plkst. 12.00 līdz 16.00 Galleria Riga 4. stāvā blakus veikalam «Veselības pasaule» notiks «Jūrmalas skriešanas svētku EXPO», kur pasākuma dalībnieki varēs izņemt savu starta numuru.

Jūrmalas skriešanas svētki ir notikums, kurā piedalīties var ikviens, jo skriešanas distances un stafete būs piemērota jebkura skrējēja spējām. Jūrmalas skriešanas svētkos būs iespēja piedalīties kādā no četrām distancēm – doties 10 km vai 5 km distancē, izveidot četru cilvēku komandu un piedalīties 10 km stafešu skrējienā, kā arī Jūrmalas skriešanas svētku mazākajiem dalībniekiem būs sava bērnu distance.

Jūrmalas skriešanas svētkos gaidāma priecīga atmosfēra visas dienas garumā. Dalībniekus un līdzjutējus uzmundrinās viena no populārākajām un iemīļotākajām Latvijas grupām – Labvēlīgais Tips un par muzikālo atmosfēru visas dienas garumā rūpēsies DJ Toms Grēviņš. Arī veicot distances, skrējējus sagaidīs īpaši izklaidējoši pārsteigumi. Uz Jūrmalas skriešanas svētkiem aicinātas arī ģimenes ar maziem bērniem – būs pieejamas radošās darbnīcas bērniem, un vecāki sportošanas laikā varēs uzticēt savu atvašu pieskatīšanu gādīgām auklītēm.

Reģistrēties Jūrmalas skriešanas svētkiem var mājaslapā www.maratoni.lv. Kā arī pasākuma dalībnieku ērtībai līdz 24.septembrim reģistrēties Jūrmalas skriešanas svētkiem var pasākuma atbalstītāja Galleria Riga Informācijas centrā, Dzirnavu ielā 67, Rīgā.

Bez maksas Jūrmalas skriešanas svētkos var piedalīties skolas (vidusskolas, ģimnāzijas, pamatskolas, profesionālās izglītības iestādes), piesakot savas skolas komandu līdz 19. septembrim rakstot uz e-pastu sport@alphabaltic.lv. Atgādinām, ka bērniem līdz 12 gadu vecumam dalība bez maksas. Augstskolu komandām – 50% atlaide. Pārējiem dalībniekiem, reģistrējoties līdz 24.septembrim dalības maksa visās distancē tikai 7 eiro.

Jūrmalas skriešanas svētku nolikums, programma, reģistrācija un plašāka informācija – www.maratoni.lv

Uz augšu
Back