Keitlina Dženere oficiāli atzīta kā sieviete

Keitlina Dženere

FOTO: AP/Scanpix

Realitātes šovu zvaigzne un kādreizējais pasaules čempions desmitcīņā Keitlina Dženere piektdien tiesā oficiāli atzīta par sievieti un veikta viņas vārda maiņa.

Dženere bija lūgusi atļauju vārda nomaiņai no Viljama Brūsa uz Keitlinu Mēriju, kā arī oficiāli mainīt dzimumu no vīrieša uz sievieti. Viņas prasības apstiprinātas īsā tiesas sēdē, ko pati Dženere neapmeklēja.

Kā jau ziņots, 65 gadus vecā Keitlina Dženere agrāk bija pazīstama kā Brūss Dženers, zelta medaļas desmitcīņā ieguvējs 1976.gada olimpiskajās spēlēs Monreālā. Viņš ir lielākā amerikāņu slavenība, kas atklāti paziņojusi par dzimuma maiņu.

Dženere piedalījās Kardašjanu ģimenes realitātes šovā «Keeping Up With the Kardashians», kā arī šogad atklāja savu pārraidi «I Am Cait».

Losandželosas šerifa birojs izmeklē vairāku automašīnu sadursmi Malibu šī gada februārī, kurā Dženeres vadītais auto izstūma pretējā braukšanas joslā 69 gadus vecas sievietes mašīnu. Sieviete gāja bojā. Medijos izskanējušas baumas, ka Dženerei varētu uzrādīt apsūdzību netīšā nonāvēšanā.

Uz augšu