Islande šokē Turciju, Nīderlande kapitulē Čehijai

Pie negaidītām uzvarām 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra A apakšgrupu mačos tika Islandes izlase un Čehijas valstsvienība.

Aizvadītajā mačā Islande ar rezultātu 3:0 savā laukumā sagrāva Turcijas nacionālo izlasi.

Uzvarētāju rindās ar precīziem sitieniem izcēlās Jons Dadi Bedvarsons, Gulfs Sigurdsons un Kolbeins Sigtorsons.

Savukārt spēcīgā Nīderlandes valstsvienība A apakšgrupas spēlē ar 1:2 viesos piekāpās Čehijas futbolistiem.

Rezultātu cīņas 22.minūtē atklāja čehu pussargs Boreks Dockals, bet izlīdzinājumu Nīderlande panāca otrā puslaika sākumā, kad precīzs bija aizsargs Stefans de Vrijs. Par galveno mača varoni kļuva Vāclavs Pilažs, kurš vārtus guva kompensācijas laikā, atnesot čehiem uzvaru.

Atgādināsim, ka A apakšgrupā cīnās arī Latvijas izlase. Mūsu komanda otrdien kvalifikācijas turnīru sāka ar 0:0 pret Kazahstānas izlasi.

Finālturnīrs 2016.gadā notiks Francijā. Šis būs pirmais Eiropas čempionāts, kurā līdzšinējo 16 komandu vietā startēs 24 izlases.