Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Siguldas vienības brauciena 95 kilometrus garajā Sporta distancē devušies aptuveni 300 riteņbraucēji

Skatītāji vēro Latvijas riteņbraucēju vienības velobraucienu Siguldā FOTO: Ieva Čīka / LETA

Latvijas riteņbraucēju Vienības velobrauciena 95 kilometru garajā «Latvijas Dzelzceļa» Sporta šosejas brauciena distancē devušies aptuveni 300 riteņbraucēji, pastāstīja velobrauciena organizatoru Igo Japiņa sporta aģentūras pārstāvis Toms Markss.

Viņš minēja, ka reģistrācija joprojām turpinās divām citām distancēm - SEB Kalnu divriteņu distancei un Tautas distancei. Patlaban Kalnu divriteņu distancei reģistrējušies aptuveni 900 dalībnieku, bet Tautas distancē dosies vismaz 4000 «pedāļu minēju», kas kopumā būtu aptuveni tik pat, cik pērn.

Līdz visu braucienu sākumam vēl nav iespējams noteikt, vai šodien tiks pārspēts rekords. Markss norādīja, ka patlaban vienības braucienā kopumā piedalīsies 5000 cilvēku, bet, kamēr notiek reģistrācija uz abām pārējām distancēm, kopējais dalībnieku skaits vēl var pieaugt.

Pēcpusdienā plkst.13 trasē dosies kalnu riteņbraucēji, bet plkst.14 notiks Tautas distances brauciens.

Jau ziņots, ka šogad sacensības norisināsies jau 24.reizi, pērn trīs dažādās distancēs kopumā startēja 5200 velomīļi. Šogad Vienības velobrauciena sauklis ir «Radīsim kopīgo spēku!». Pasākuma organizatori aprēķinājuši, ka visu prognozēto dalībnieku kopīgi radītās enerģijas pietiktu, lai vilciens ar sešiem vagoniem spētu nobraukt 280 kilometrus.

Vienības brauciens norisinās trīs dažādās distancēs - «Latvijas Dzelzceļa» (LDz) 95.gadadienai veltītais 95 kilometru garais LDz Sporta šosejas brauciens, 48 kilometrus garā SEB Kalnu divriteņu distance, kā arī 36 kilometrus garais Tautas brauciens.

Uz augšu
Back