Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Atklās basketbolam veltītu izstādi

Basketbola bumba FOTO: Ieva Lūka / LETA

5. septembrī pēc pirmās Latvijas izlases spēles alus muzejā Aldara alus darbnīcā notiks vērienīgs fanu after-party, kā arī tiks atklāta basketbolam veltīta izstāde. Basketbola ekspozīcija, kas tapusi kopā ar Basketbola muzeju, būs apskatāma visu Eiropas čempionāta laiku.

Izstādē būs apskatāmi gan dažādi vēsturiski priekšmeti – kausi, bumbas, formas, gan arī varēs aplūkot dažādas vēsturiskas fotogrāfijas un videokadrus no Latvijas izlases spēlēm. Tāpat varēs aplūkot šā gada Eiropas čempionāta atribūtiku. Savukārt pēcspēles after-party uzstāsies grupa OLAS, Dj Toms Grēviņš u.c.

«Mēs Latvijas un ārvalstu faniem vēlamies nodrošināt ne tikai izklaidi, bet arī viņus izglītot par Latvijas alus kultūru un mūsu bagātajām basketbola tradīcijām. Domāju, ka Aldara alus muzejs ir lieliska vieta, kur to paveikt,» saka Aldara mārketinga vadītāja Aiga Dzene.

Alus muzejs Aldara alus darbnīca atrodas Rīgā, Tvaika ielā 44. Tas ir atvērts katru darbdienu 9:00 – 18:00, bet sestdienās 10:00 – 15:00. Svētdienās muzejs ir slēgts.

Uz augšu
Back