Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Par godu Baltijas ceļam – 24 stundu velobrauciens

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: publicitātes

Atzīmējot Baltijas ceļa 25. gadadienu un aicinot ziedot labdarības projektam «Mazajām sirsniņām», «Radisson Blu Cycling Team» veiks vēl nebijušu izaicinājumu – 24 stundu velobraucienu maršrutā Viļņa-Rīga-Tallina, informē viens no pasākuma dalībniekiem Kārlis Bardelis.

23. augustā «Radisson Blu Cycling Team» sešu riteņbraucēju sastāvā sāks diennakts velobraucienu no Viļņas. Braucienam dots nosaukums «Non Stop Challenge», un tas nozīmēs īstu izaicinājumu visiem komandas braucējiem, jo tikai 24 stundās paredzēts nobraukt 600 kilometrus, braucienu nepārtraucot arī naktī un nākamajā rītā finišējot Tallinā.

Ar šo izaicinājumu riteņbraucēji vēlas pievērst uzmanību Ziedot.lv labdarības akcijai «Mazajām sirsniņām», kā arī atzīmēt Baltijas ceļa nozīmīgo gadskārtu.

«Radisson Blu Cycling Team» jau pērn veica braucienu par godu Baltijas ceļam un nobrauca maršrutu Viļņa-Rīga-Tallina piecās dienās. Šogad riteņbraucēji ir izvirzījuši sev jaunu izaicinājumu un centīsies nobraukt šo maršrutu 24 stundās, kas nozīmē braukt praktiski bez atpūtas pauzēm, gulēšanas un kārtīgām maltītēm.

Gints Dzirnieks, «Radisson Blu Elizabete Hotel» ģenerāldirektors: «Piesaistīt līdzekļus labdarības projektiem ar entuziasmu un enerģiju jau ir kļuvusi par «Radisson Blu Cycling Team» komandas tradīciju. Komandas dalībnieki devušies jau vairākos labdarības braucienos, no kuriem ievērojamākais bija šā gada februārī īstenotais velobrauciens Rīga-Soči. Arī šis brauciens būs iespēja pievērst plašāku uzmanību labdarības akcijai «Mazajām sirsniņām» un aicinājums iesaistīties ziedojumu akcijā».

Ziedojumu var veikt

Portālā www.ziedot.lv, projekts «Mazajām sirsniņām Rīgā» - http://www.ziedot.lv/lv/project/1857 - ar internetbankas pārskatījumu, norādot maksājuma mērķī «Mazajām sirsniņām Rīgā»

Fonds «Ziedot»

Reģ. Nr 40008078226

Swedbank, konta nr: LV95HABA0551006150241

Seko līdzi velobraucienam «Non Stop Challenge» – facebook/RadissonBluElizabeteHotel vai twitter/RBCyclingTeam

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu