Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rīgas «Dinamo» izvirzīts uzdevums iekļūt Gagarina kausa izcīņā

FOTO: dinamoriga.eu

«Arēnā Rīga» pirmdien notika tradicionālā pirmssezonas Rīgas «Dinamo» vadības tikšanās ar treneriem, spēlētājiem un komandas pārstāvjiem, kurā kluba padomes priekšsēdētājs Juris Savickis vadības vārdā noteica minimālo sezonas uzdevumu - iekļūt Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izslēgšanas mačos, pirmdien informēja kluba preses sekretārs Jānis Stepītis.

Savickis apsveica spēlētājus ar iekļūšanu komandas pamatsastāvā un norādīja, ka komandas hokejisti pārstāv Latviju, jo visur pasaulē Rīgas «Dinamo» vārds tiek saistīts ar Latviju. Viņš uzsvēra, ka spēlēšana Rīgas «Dinamo» komandā ir ne tikai liels gods, bet arī liela atbildība, un hokejistiem tas ir jāapzinās.

Savickis novēlēja komandai veiksmi jaunajā sezonā un kluba vadības vārdā, kā minimālo uzdevumu noteica iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, kur iekļūstot, komandai būtu jācīnās par visaugstākajiem mērķiem.

Savukārt padomes loceklis Guntis Ulmanis uzsvēra, ka šī būs ļoti svarīga sezona, jo lielākā daļa Rīgas «Dinamo» hokejistu ir arī Latvijas izlases spēlētāji, kuriem ir labi jāsagatavojas spēlēm pasaules čempionātam, kas nākamgad notiks Krievijas pilsētās Maskavā un Sanktpēterburgā.

Komandas galvenais treneris Kari Heikile atzina, ka sagatavošanās posmā ir paveikts liels darbs, lai izpildītu kluba vadības doto uzdevumu.

Komandas kapteinis Lauris Dārziņš komandas vārdā pateicās kluba vadībai par doto iespēju komandai labi sagatavoties KHL sezonas spēlēm un spēlēt mājās, turklāt arī ārzemnieki salīdzinoši īsā laikā ir labi iejutušies komandā. Viņš apsolīja, ka komanda pieliks visus savus spēkus, lai izpildītu kluba vadības doto uzdevumu, un hokejisti ir gatavi cīnīties par uzvaru katrā spēlē.

Rīgas «Dinamo» astoto KHL sezonu sāks otrdien, 25. augustā savā laukumā «Arēnā Rīga», tiekoties ar Kazaņas «Ak Bars» komandu. Pavisam šīs sezonas KHL regulārajā čempionātā komandai būs jāaizvada 60 spēles (30 savā laukumā un 30 izbraukumā), pēc kuru rezultātiem tiks noskaidrotas tās 16 komandas (astoņas komandas Rietumu konferencē un astoņas Austrumu konferencē), kuras turpinās cīņu par Gagarina kausu.

Uz augšu
Back