Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Augustā Saulkrastos notiks «Ģimenes sporta diena 2015»

FOTO: publicitātes

22. augustā Saulkrastos trešo gadu pēc kārtas risināsies «Ģimenes sporta diena 2015». Aktivitāšu klāsts šogad būs īpaši plašs - velo sacīkstes šosejā lieliem un maziem, pludmales volejbola turnīrs, nūjošana, velo foto orientēšanās, Momyfit vingrošana jaunajiem vecākiem ar bērniem, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Nacionālo bruņoto spēku paraugdemonstrējumi, jautrās stafetes ģimenēm u.c.

Plašais aktivitāšu klāsts tiek veidots ar nolūku nodrošināt visām ģimenes paaudzēm interesantu dienu. Kamēr tēti minas, tikmēr mazie var spēlēties Ludo spēļu stūrītī vai vingrot kopā ar mammām Momyfit treneru vadībā.

Tiem, kas grib izkustēties, bet pārāk neiespringt, - nūjošana būs īstā aktivitāte. Citiem vārdiem sakot, esam padomājuši gan par lieliem, gan maziem, gan jauniem, gan veciem.

Starts tiks dots jau 10:00 no rīta pašā Saulkrastu sirdī – Saules laukumā, tāpēc dalībnieki tiks gaidīti jau no 8:30. Diena būs gara un aktivitātēm bagāta, pēc dalības velo šosejas braucienā varēs paspēt piedalīties vēl kādā aktivitātē, piemēram, velo-foto orientēšanās vai jautrajās ģimenes stafetēs.

Dalībai pasākumā cilvēki tiek aicināti reģistrēties pēc iespējas ātrāk, jo, piesakoties ātrāk, dalības maksas ir ievērojami mazākas, nekā tuvojoties pasākuma norises dienai. Bērniem dalība ir bez maksas, bet svarīgi ir reģistrēties laicīgi, jo vietu skaits uz starta dažādās bērnu vecuma grupās ir ierobežots.

Ar sīkāku informāciju par pašu pasākumu un aktivitātēm var iepazīties pasākuma mājas lapā www.gimenesdiena.lv un sekojot mūsu Facebook kontam - https://www.facebook.com/gimenesdiena

Šobrīd savu dalību jau ir pieteikuši vairāk nekā 100 dalībnieki un gaidām, ka to skaits tikai pieaugs. Ceram, ka pasākuma dienā uz starta dažādās disciplīnās stāsies vairāk nekā 600 dalībnieku.

Uz augšu
Back