Mesi neizpelnās futbola draugu atzinību

Lionels Mesi

FOTO: AFP/LETA

Ietekmīgais Spānijas sporta laikraksts «Marca» veicis aptauju, lai noskaidrotu lasītāju viedokli, izveidojot Pasaules kausa (PK) izcīņas finālturnīra simbolisko izlasi. Šajā sarakstā lasītāji nav iekļāvuši par turnīra labāko spēlētāju atzīto argentīnieti Lionelu Mesi.

Spānijas kluba «Barcelona» uzbrucējs Mesi ir ļoti populārs spēlētājs Spānijā, taču līdzjutēji neuzskata, ka viņš būtu pelnījis vietu simboliskajā izlasē.

27 gadus vecā uzbrucēja nosaukšana par Pasaules kausa izcīņas labāko spēlētāju izraisīja visai plašas diskusijas futbola ekspertu un žurnālistu vidū.

«Marca» simboliskajā izlasē iekļauti Manuels Noiers, Filips Lāms, Matss Hummelss (visi Vācija), Rons Vlārs (Nīderlande), Havjers Maskerano (Argentīna), Sami Hedira, Tonijs Kross (abi Vācija), Hamess Rodrigess (Kolumbija), Arjēns Robens (Nīderlande), Anhels di Marija (Argentīna) un Tomass Millers (Vācija).

Interesanti, ka arī Starptautisko Futbola federāciju asociāciju (FIFA) prezidents Zeps Blaters nav gaidījis, ka Mesi, kurš finālturnīrā izcēlās ar četriem vārtu guvumiem, saņems «Zelta bumbas» balvu kā turnīra labākais spēlētājs.

«Marca» ir ietekmīgs Spānijas sporta laikraksts, īpaši fokusējoties uz futbolu.

Uz augšu