Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Nedēļas nogalē - gada notikums skrituļslidošanā – «Spice» skrituļslidošanas maratons

TVNET
Nedēļas nogalē - gada notikums skrituļslidošanā – «Spice» skrituļslidošanas maratons
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Jau šo svētdien, 26.jūlijā, norisināsies gada notikums skrituļslidošanā Latvijā – «Spice» skrituļslidošanas maratons Mārupē. Šogad Sporta distance ir apvienota ar Latvijas čempionāta ieskaiti un par labāko rezultātu tajā sacentīsies profesionāli skrituļslidotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Polijas.

Uz starta līnijas stāsies arī Tautas, Ģimeņu un Bērnu distances dalībnieki. Līdz 23.jūlijam ikviens interesents vēl var paspēt pieteikt savu dalību lielākajai skrituļslidošanas ballītei, reģistrējoties iepriekš par zemāku cenu mājas lapā www.maratoni.lv.

«Spice» skrituļslidošanas maratons ir sportiski ģimenisks pasākums, kas jau sesto gadu vieno gan profesionālus sportistus no Latvijas un ārzemēm, gan kaislīgus amatierus un aktīvās atpūtas piekritējus. Otro gadu pēc kārtas «Spice» skrituļslidošanas maratons norisināsies Mārupē, vien 20 min braucienā no Rīgas centra. Visas dienas garumā paralēli sacensībām klātesošie varēs baudīt ballītes atmosfēru DJ Toma Grēviņa mūzikas pavadījumā un iesaistīties dažādās izklaidējošās aktivitātēs, ko būs sagatavojuši pasākuma atbalstītāji.

«Spice» skrituļslidošanas maratonā ikviens ir aicināts pieteikt savu dalību kādā no četrām distancēm:

Sporta distancē (42,2 km), Tautas distancē (21,2 km), Ģimeņu (6,2 km) un Bērnu distancē (0,5-1 km). Sporta distances laikā tiks noskaidrots ne tikai «Spice» skrituļslidošanas maratona, bet arī Latvijas Čempionāta ieskaites uzvarētājs skrituļslidošanā, savukārt Tautas distancē sevi pierādīt ir aicināti skrituļslidošanas amatieri un entuziasti. Ģimeņu distance šogad vienos radošākos skrituļslidošanas atbalstītājus, bet Bērnu distance pulcēs jaunākos maratona dalībniekus vecuma grupā līdz 12 gadiem.

Spice skrituļslidošanas maratonu organizē «Alpha Baltic Sport». Maratona ģenerālsponsors ir t/c «Spice», pasākumu atbalsta «Venden», «Maxima Latvija», tehnisko atbalstu nodrošina «Rollerblade». Lai dalība sacensībās būtu vēl patīkamāka, organizatori un atbalstītāji ir sarūpējuši vērienīgu balvu fondu 10 000 EUR vērtībā.

Pieteikties «Spices» skrituļslidošanas maratonam ir iespējams, reģistrējoties mājas lapā www.maratoni.lv. Reģistrējoties iepriekš, līdz 23. jūlijam dalības maksa Ģimeņu distancei – 5 EUR, Tautas distancei – 15 EUR, bet Sporta sacensībās dalības maksa ir 20 EUR. Bērnu distancē bērniem vecumā līdz 12 gadiem, reģistrējoties iepriekš, dalība ir bez maksas.

Ja nepaspēj reģistrēties sacensībām internetā, to būs iespējams izdarīt uz vietas pasākuma dienā 26.jūlijā par paaugstinātu dalības maksu.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu