Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pēc Latvijas Jaunatnes olimpiādes otrās sacensību dienas vadībā ir Rīgas sportisti

TVNET
Pēc Latvijas Jaunatnes olimpiādes otrās sacensību dienas vadībā ir Rīgas sportisti
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Raivo Sarelainens

Pēc Latvijas Jaunatnes olimpiādes otrās sacensību dienas sadalīti 136 medaļu komplekti. Kopvērtējumā pirmajā vietā šobrīd ar 96 izcīnītām medaļām (43 – zelta, 30 – sudraba, 23 – bronzas medaļas) ir Rīgas pilsētas sportisti.

Otrajā vietā ar 61 izcīnītu medaļu (22 – zelta, 19 – sudraba, 20 – bronzas medaļas) ir Daugavpils pilsētas sportisti, savukārt trešajā – Jūrmalas pilsētas sportisti ar 33 medaļām (11 – zelta, 12 – sudraba, 10 – bronzas).

Augsto ceturto vietu pēc divām sacensību dienām ieņem Jelgavas sportisti, piekto vietu – Limbažu novada sportisti, savukārt sestajā vietā ar 12 medaļām ir mājinieki – Valmieras sportisti. Viņi izcīnījuši 6 zelta, 2 sudraba un 4 bronzas medaļas.

Svētdien, 5. jūlijā, sākusies pēdējā Latvijas Jaunatnes olimpiādes diena, kurā tiks sadalīti pārējie medaļu komplekti un noskaidrots, kura sportistu komanda uzvarēs kopvērtējumā.

Olimpiādes trešajā sacensību dienā medaļas tiks izcīnītas šādos sporta veidos: Valmierā – handbolā, volejbolā, vieglatlētikā, futbolā, badmintonā, boksā. Cēsīs norisināsies sacensības basketbolā, tenisā, taekvondo, loka šaušanā, MTB riteņbraukšanā un džudo. Burtnieku novadā 5. jūlijā norisināsies sacensības golfā un burāšanā, Valkas novadā – airēšanā, Limbažu novadā – smaiļošanā un kanoe, Rīgā – sporta vingrošanā, bet Līgatnes novadā – florbols.

Plkst.16.00 J.Daliņa stadionā norisināsies olimpiādes noslēguma ceremonija. Tajā piedalīsies Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un Cēsu novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs. Noslēguma ceremonijā Valmieras sportisti nolaidīs olimpisko karogu un tiks nodzēsta olimpiskā lāpa. Ar muzikāliem priekšnesumiem klātesošos priecēs duets «Dvīnes».

No 3. līdz 5. jūlijam Valmierā un Cēsīs norisinās Latvijas Jaunatnes olimpiāde. Atsevišķos sporta veidos sacensības notiek arī Burtnieku novadā, Kocēnu novadā, Limbažu novadā, Valkas novadā, Jūrmalas pilsētā, Rīgas pilsētā un Līgatnes novadā.

Olimpiādē kopumā tiks izcīnīti 236 medaļu komplekti 26 sporta veidos, kā arī florbolā, kas šogad izvēlēts kā papildu sporta veids. Valmierā norisināsies šādi sporta veidi: badmintons, bokss, futbols, handbols, peldēšana, svarcelšana, vieglatlētika, mākslas vingrošana, volejbols un pludmales volejbols. Savukārt Cēsīs – basketbols, cīņa, džudo, galda teniss, loka šaušana, paukošana, MTB un šosejas riteņbraukšana, taekvondo un teniss. Burtnieku novadā notiks sacensības burāšanā, golfā un BMX riteņbraukšanā, bet Kocēnu novadā – jātnieku sportā, regbijā un triatlonā. Sacensības airēšanā norisināsies Jūrmalā, smaiļošanā un kanoe – Limbažu novadā, šaušanā – Valkas novadā, bet sporta vingrošanā – Rīgā. Sacensības florbolā norisināsies Līgatnē.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu