Sabiedrībā pazīstamas personības piedalīsies «Elkor Rīgas velomaratonā»

Armands Simsons

FOTO: Publicitātes foto

Jau šo svētdien 11. Novembra krastmalā notiks iecienītais un populārais «Elkor Rīgas velomaratons», kurā startēs vairāki tūkstoši dalībnieku. Savu dalību aizraujošajā pasākumā ir apstiprinājuši arī vairākas sabiedrībā pazīstamas personības, tostarp Armands Simsons, Binnija Ārberga, Miks Dukurs, Viola Abramova un citi. Iepriekšējā pieteikšanās turpināsies līdz šim vakaram.

Šajā gadā «Elkor Rīgas velomaratons» norisināsies jau 32. reizi. Arī šogad riteņbraucēju tūkstoši pulcēsies 11. Novembra krastmalā. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šoreiz daļa trases vedīs pa Vecrīgu, ļaujot arī līdzjutējiem just līdzi saviem favorītiem.

Ikviens aktīvās atpūtas cienītājs tiks aicināts piedalīties kādā no trijām distancēm. Licencētie sportisti startēs 94,8 kilometru garajā «Dion» sporta distancē. Amatieriem, uzņēmumu kolektīviem un draugu kompānijām lieliski piemērota būs 31,6 kilometru garā «Spices» tautas distance. Bet visas Latvijas ģimenes aicinātas piedalīties 15,8 kilometru garajā «Amway» ģimenes braucienā. Pirmie distancē dosies «Dion» sporta brauciena dalībnieki, kuriem starts tiks dots pulksten 10:00. Pulksten 13:00 startēs kuplais «Spices» tautas brauciens, bet «Amway» ģimeņu brauciena starts gaidāms pulksten 15:00.

Šajā gadā «Elkor Rīgas velomaratonā» savu dalību apstiprinājuši arī virkne Latvijā pazīstamu personību. «Spices» tautas braucienā un konkursā «2 kā 1» piedalīsies TV seja Armands Simsons ar meitu Patrīciju, Binnija Ārberga ar dzīvesbiedru Matīsu, dziedātājs Miks Dukurs ar savu tēvu Ediju Dukuru. Velobraucienu ar savu klātbūtni pagodinās arī dejotāju pāris Viola Abramova un Rihards Mailītis, TV sejas Lelde Lietaviete un Aivis Ceriņš, kā arī TV personība Kristīne Virsnīte ar vīru un Dutchbike īpašnieku Kasparu Virsnīti. Tāpat sagaidāma arī vēl virknes Latvijā labi zināmu personu piedalīšanās.

Tieši «Spices» tautas braucienā velomaratona rīkotāji un tirdzniecības komplekss «Spice» rīko īpašu neparasto pāru parādi un konkursu «2 kā 1». Ikviens dalībnieks aicināts atrast savu pāri. Piedalīties var jebkuri divi cilvēki, kuri jūtas tik tuvi kā viens vesels, - draugi un draudzenes, mātes un meitas, tēvi un dēli, vai romantiski mīlnieki. Konkursam nav īpaši jāpiesakās, un vienīgais nosacījums ir reģistrēties 31. maijā notiekošā «ElkorRīgas velomaratona» «Spices» tautas brauciena distancei. Dalībniekus vērtēs speciāla žūrija. Balvas saņems pieci atraktīvākie pāri.

Gaidāmi arī citi konkursi. Stilīgākajam dalībniekam «Elkor» dāvās jaunu un mūsdienīgu «Scott» velosipēdu, ko parakstījis Latvijas profesionālais šosejas riteņbraucējs Aleksejs Saramotins. Tāpat arī tiks apbalvots kuplākais darba kolektīvs, vecākais dalībnieks/ce un ekskluzīvākā velosipēda īpašnieks.

Sacensību rīkotāji aicina aktīvās atpūtas cienītājus izvēlēties savu distanci un reģistrēties «Elkor Rīgas velomaratonam». Iepriekšējā pieteikšanās mājaslapā velo.lv turpināsies līdz šā vakara pulksten 23:59. Pieteikties iepriekš līdz otrdienas darba laika beigām var arī veikalos «Elkor Plaza» (Brīvības ielā 201) un «Elkor Sports» (Kārļa Ulmaņa gatvē 114). Dalības maksas šobrīd ir robežās no 1 līdz 25 eiro. Pieteikties par paaugstinātu maksu varēs arī sacensību rītā.

Uz augšu