Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rio mērs: Gatava ir vairāk nekā puse no olimpisko spēļu objektiem

FOTO: Reuters/ScanPix

Vairāk nekā puse no 2016.gada Riodežaneiro olimpisko spēļu sacensību norises vietām ir «gatavas vai atrodas pārbūves procesā,» piektdien izteicās pilsētas mērs Eduardu Paešs.

Kā uzsvēra Paešs, olimpiskās spēles noraidīs pieņēmumu, ka brazīlieši vienmēr kavējas, kas dažos stadionos tika piedzīvots arī saistībā ar 2014.gada Pasaules kausa izcīņu futbolā.

«Pierādīsim, ka mēs Brazīlijā esam spējīgi būt gatavi līdz ar noteikto termiņu,» stāstīja Paešs. «Aptuveni 55% no objektiem ir gatavi vai pārbūves procesā.»

Tāpat Paešs pauda, ka visi uzbūvētie objekti arī pēc olimpiskajām spēlēm tiks lietoti, nevienam nestāvot tukšam.

«Riodežaneiro pārvēršana būs lielāka nekā Barselonas,» izteicās pilsētas mērs, atsaucoties uz 1992.gada olimpiskajām spēlēm.

Paešs stāstīja, ka drošības jautājums paliek «liels izaicinājums», tomēr sešu miljonu pilsēta «šajā jautājumā daudz progresējusi».

Pēc Riodežaneiro mēra teiktā olimpiskās spēles izmaksās 38,2 miljardus reālu (11 miljardus eiro). Aptuveni 57% no tiem nāks privātajās investīcijās.

Riodežaneiro olimpiskās spēles nākamgad norisināsies no 5. līdz 21. augustam.

Uz augšu
Back