«Ak Bars» uzvar Gagarina kausa izcīņas otrajā pusfināla mačā

Uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences fināla otrajā mačā svētdien izcīnīja Kazaņas «Ak Bars», kas savā laukumā ar 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) pārspēja Novosibirskas «Sibirj».

Spēles rezultātu mājiniekiem astotajā mača minūtē atklāja Kirils Petrovs, taču otrajā trešdaļā vairākumā precīzs bija zviedru leģionārs Oskars Mellers, dubultojot savas komandas pārsvaru un panākot 2:0. Pēdējā periodā viesu komanda vienus vārtus atguva, precīzu metienu «Ak Bars» vārtos raidot Vladimiram Butuzovam.

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām «Ak Bars» komanda pārņēmusi vadību ar 2-0, jo pirmajā duelī piektdien svinēja «sauso» uzvaru ar 2:0.

Šīs sērijas trešā cīņa tiks aizvadīta otrdien Novosibirskā.

«Sibirj» hokejisti Austrumu konferences pusfināla sērijā pieveica pagājušās sezonas Gagarina kausa čempioni Magņitogorskas «Metallurg». Savukārt «Ak Bars» uzvarēja Omskas «Avangard» vienību.

Tikmēr Rietumu konferences finālsērijā ar 2-0 izvirzījusies vadībā Maskavas CSKA, kas otrajā mačā sestdien savu skatītāju priekšā ar 3:2 trešajā papildlaikā pieveica Sanktpēterburgas SKA.

Uzvarētāji Gagarina kausa izcīņas sērijās tiek noskaidroti dueļos līdz vienas komandas četrām uzvarām. Šo sēriju uzvarētāji iekļūs līgas finālā.