Rīgas «Dinamo» šovakar mēģinās panākt sērijā neizšķirtu

Rīgas «Dinamo» komanda šovakar «Arēnā Rīga» aizvadīs Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas ceturto maču, savā laukumā uzņemot Latvijas aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvēto Doņeckas «Donbass» vienību. Sērijā līdz četrām uzvarām vadībā šobrīd ar 2-1 atrodas Ukrainas klubs.

Spēle sāksies plkst.19:30, un to tiešraidē varēs skatīties TV6, TV5 un «Viasat Sport Baltic» (VSB) kanālos.

Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām «Dinamo» vēl ir iedzinējos ar 1:2, taču pirmdien spraigā cīņā tika pie pirmās uzvaras. Galvenā trenera Arta Ābola vadītā komanda Doņeckas klubu uzvarēja ar 7:3, lai gan cīņas gaitā trīsreiz bija zaudētāju lomā un pirmo reizi vadībā izvirzījās tikai otrās trešdaļas beigās.

Sērijas piektais mačs norisināsies ceturtdien Doņeckā. Ja sērijas uzvarētājs šajā mačā netiks noteikts, tad sestā spēle notiks Rīgā, bet, ja būs nepieciešama septītā cīņa - tad tā notiks Ukrainā.

Atgādināsim, ka sērija sākās piektdien, kad uzvaru ar 5:2 Doņeckā izcīnīja laukuma saimnieki, arī dienu vēlāk pārāka bija «Donbass», svinot panākumu ar rezultātu 3:1.

Regulārās sezonas laikā abas komandas tikās divreiz, uzvaras dalot uz pusēm. Īpaši svarīga bija regulārā čempionāta pēdējā spēle, kurā izšķīrās komanda, kas iegūs sava laukuma priekšrocības šajā sērijā. Toreiz, 4. martā «Arēnā Rīga» ar 1:0 pārāka bija Ukrainas vienība.

«Dinamo» Gagarina kausa izcīņas turnīrā piedalās pēc gada pārtraukuma, bet «Donbass» izslēgšanas mačos iekļuvis pirmo reizi.

Rīgas «Dinamo» izslēgšanas cīņās aizvada bez vairākiem komandas vadošajiem spēlētājiem. Pēc muguras operācijas šosezon vairs nespēlēs Kails Vilsons, bet vēl viens uzbrucējs Miks Indrašis atlabst pēc papēža kaula lūzuma. Aizsardzības līnijā trūkst Arvīda Reķa, kurš turpina dziedēt rokas lūzumu, turpretim uzbrucējam Vitālijam Pavlovam karjeru sarežģīja pozitīvas dopinga analīzes, un viņš komandai nevar palīdzēt.