Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Šodien atklās Latvijas III Ziemas olimpiādi

TVNET
Šodien atklās Latvijas III Ziemas olimpiādi
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Šodien plkst. 19.00 Siguldas Svētku laukumā notiks svinīga Latvijas III Ziemas olimpiādes atklāšana. Latvijas III Ziemas olimpiādē ir pieteikušies 556 ziemas sporta veidu pārstāvji no 39 Latvijas novadiem un pilsētām. Atklāšanas pasākumā varēs vērot sportistu parādi, informē Latvijas olimpiskās komitejas (LOK) preses dienests.

Svinīgas uzrunas teiks Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs Edvards Smiltēns, Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis un Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics. Ar olimpisko apļu uguns rituālu un uguņošanu vēlēsim sportistiem augstus sasniegumus.

Lai nodrošinātu pasākuma apmeklētāju un dalībnieku drošību, no plkst. 18.30 līdz 20.00 plānots slēgt satiksmi L.Paegles ielā posmā no Lāčplēša ielas līdz Svētku laukumam un Cēsu ielā posmā no Lāčplēša ielas līdz Svētku laukumam.

Latvijas III Ziemas olimpiādes pasākumi

• 6.marts plkst.19.00 Siguldas Svētku laukums – Latvijas III Ziemas olimpiādes atklāšanas ceremonija ar dalībnieku parādi.

• 7.marts plkst.17.00 Siguldas dzelzceļa stacijas laukums – pirmās un otrās dienas apbalvošanas ceremonija.

• 8.marts plkst.14.00 Siguldas dzelzceļa stacijas laukums – trešās dienas apbalvošana un Latvijas III Ziemas olimpiādes noslēguma ceremonija.

Latvijas III Ziemas olimpiādes sporta sacensības

• Distanču slēpošana 6. – 8. marts plkst. 10.00 Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs.

• Kalnu slēpošana 7. – 8. marts plkst. 8.45 Kaķīškalns, Sigulda.

• Snovbords 6. marts plkst. 12.00 Slope Style disciplīna Žagarkalns, 7. marts plkst. 13.00 paralēlais slaloms Kaķīškalns, Sigulda.

• Kamaniņu sports 7. – 8. marts plkst. 10.00 Bobsleja un kamaniņu trase «Sigulda».

• Bobslejs 14. marts plkst. 12.00 Bobsleja un kamaniņu trase «Sigulda».

• Šorttreks 7. marts plkst. 14.15 un 8. marts plkst. 10.40 Ventspils, Olimpiskais centrs «Ventspils».

• Biatlons 7. marts plkst. 11.30 un 8. marts plkst. 11.00 Priekuļi, Cēsu Olimpiskais centrs.

• Hokejs 5. marts plkst. 17.00 un 6.– 8. marts plkst. 12.00 Valmiera, Vidzemes Olimpiskais centrs.

• Kērlings 6. – 8. marts plkst. 8.00 Tukums, Tukuma ledus halle.

Latvijas Ziemas olimpiāde ir augstākā līmeņa kompleksais sporta pasākums Latvijā, kurā, noskaidrojot labākos Latvijas sportistus, piedalīsies pašvaldību komandas. Olimpiāde notiek reizi četros gados. Līdz šim visas Latvijas Ziemas olimpiādes (2005.gadā un 2010.gadā) norisinājušās Siguldā. Jāpiezīmē, ka Latvijas III Ziemas olimpiādei bija jānotiek pagājušajā gadā, taču ziemai neraksturīgo laika apstākļu dēļ olimpiādes sacensības tika pārceltas uz 2015.gadu.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu