Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Šici olimpiskās bronzas medaļas saņems piektdienas vakarpusē olimpiskajā parkā

Andris un Juris Šici trešdien olimpiskajās spēlēs izcīnītās bronzas medaļas saņems tikai piektdienas vakarā, svinīgā ceremonijā olimpiskajā parkā, kur atrodas «Medals Plaza» jeb medaļu pasniegšanas laukums.

Kamaniņu divnieku apbalvošanas ceremonija notiks vēlāk nekā ierasts, jo Soču olimpiskajās spēlēs godalgu ieguvējus parasti apbalvo nākamās dienas vakarā, ja sacensības iepriekšējā dienā noslēgušās vēlu.

Šoreiz pie godalgām kamaniņu braucēji tiks piektdien, jo ceturtdien vēl notiks komandu stafete, kurā startēs arī brāļi Šici.

Apbalvošanas ceremonija sāksies plkst. 18.12 pēc Latvijas laika.
1

Medaļu pasniegšanas laukumā, kurš ir olimpiskā parka vidū, atrodas paliela skatuve, kur bez svinīgajām ceremonijām vakaros notiek arī koncerts ar populāru mūziķu uzstāšanos. Ceturtdien uz šīs skatuves spēlēs arī viena no Latvijas populārākajām grupām «Prāta vētra».

Savukārt piektdien pirms apbalvošanas koncertēs «Mengo dance» no Kamčatkas reģiona, bet pēc medaļu ceremonijas uzstāsies mūziķe Alina Artz.

Uz augšu
Back